• اخبار

کانون های مساجد: اقتصاد مقاومتی:تولید- اشتغال/ کانون‌های مساجد نقش موثری در گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی ایفا کرده‌اند

کانون های مساجد: اقتصاد مقاومتی:تولید- اشتغال/ کانون‌های مساجد نقش موثری در گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی ایفا کرده‌اند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، با اشاره به فعالیت‌های گسترده کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری، گفت: این کانون‌ها نقش موثری در گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی ایفا کرده‌اند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور،  برزین ضرغامی در همایش تجدید میثاق کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با ولایت که 19 مهر در تالار آدینه برگزار شد با اشاره به وجود برخی مشکلات در جامعه، گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد از جمله مراکزی هستند که می‌توانند در رفع و اصلاح این مشکلات موثر باشند، همچنین اعضای این کانون‌ها می‌توانند حامی دولت برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در کشور باشند.

 

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی مطرح‌شده از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌تواند موجب استقلال مالی کشور شود، افزود: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با برگزاری همایش‌ها و نشست‌های مختلف توانسته‌اند نقش موثری در گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی ایفا کنند.

 

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با بیان اینکه نیاز است کانون‌های فرهنگی هنری مساجد فعالیت بیشتری در حوزه جذب جوانان داشته باشند، خاطرنشان کرد: این کانون‌ها امسال نیز با برگزاری برنامه‌های خوب در حوزه اوقات فراغت و دهه کرامت توانستند جوانان بسیاری را جذب کنند.

ضرغامی با اشاره به فعالیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در شهرها و روستاهای مختلف استان تهران، گفت: از ائمه جماعات مساجد خواهشمندم با زبان نرم خود، بیش از پیش حامی فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی هنری باشند.

پایان پیام /.

اداره کل روابط عمومی و مور بین الملل ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۰ مهر ۱۳۹۶ ۱۷:۲۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500