• اخبار

تشکیل کارگروه ارزیابی طرح‌های بومی کانون‌های مساجد مازندران

تشکیل کارگروه ارزیابی طرح‌های بومی کانون‌های مساجد مازندران
کارگروه ارزیابی طرح‌های بومی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد مازندران تشکیل و اجرای طرح‌های «هزار سنگر آمل»، «علویان تبرستان» و «فیروزه» در استان مصوب شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد عالی‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجدکشور، حجت‌الاسلام محمود علیخانی، سرپرست‌کانون‌های فرهنگی مساجد مازندران‌گفت: بررسی، تایید و نظارت بر طرح‌های بومی با اعتبار پیش‌بینی شده تا سقف پنجاه میلیون ریال از سوی کارگروه ارزیابی و نظارت طرح‌های بومی استان، صورت می پذیرد و اگر اجرای طرح نیاز به حمایت مالی بیشتر داشت بایستی با معاونت فرهنگی هنری ستاد عالی مساجد کشور مکاتبه شود.

 

وی اظهار کرد: اعتبار حمایتی در نظر گرفته شده برای دبیرخانه استان، بعد از ارسال عناوین طرح‌های مصوب و تکمیل فرم پیوست تا 30 مهر ماه، قابل پرداخت است.

 

حجت‌الاسلام علیخانی بیان کرد: این حمایت صرفا شامل طرح‌هایی است که تا تاریخ 31 مرداد در سامانه سحاب، ثبت شده و زمان اجرای آن مربوط به شش ماهه دوم سال جاری است.

 

وی ابراز کرد: کارگروه ارزیابی طرح‌های بومی مازندران، طرح‌های «هزار سنگر آمل» که ششم بهمن از سوی کانون فرهنگی و هنری امام علی(علیه السلام) آمل اجرا می شود، «علویان تبرستان» که در روز مازندران توسط کانون فرهنگی و هنری حکمت جوان مرزن آباد اجرا می‌شود و «فیروزه(جشنواره هنرهای مسجدی)» که تاپایان سال 97 توسط کانون فرهنگی هنری اخلاص قائمشهر اجرا می شود را تصویب کردند.

 

حجت‌الاسلام علیخانی با اشاره به اینکه این سه طرح جهت اجرا مورد حمایت ستاد عالی‌کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد قرار می گیرند، گفت: این سه طرح در سامانه سحاب نیز ثبت شده است.

پایان پیام/

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۴۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500