• اخبار

نخستین جلسه هماهنگی «نشست‌های انقلاب اسلامی به روایت هنر» در زنجان

نخستین جلسه هماهنگی «نشست‌های انقلاب اسلامی به روایت هنر» در زنجان
نخستین جلسه هماهنگی «نشست‌های انقلاب اسلامی به روایت هنر» در دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان تشکیل شد.

 

به گزارش روابط عمومی ستاد عالی‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، نخستین جلسه هماهنگی «سلسله نشست‌های انقلاب اسلامی به روایت هنر» از سری برنامه‌های چهل سالگی انقلاب اسلامی با حضور حجت‌الاسلام یارمحمدی، سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان، نعمتی سرپرست حوزه هنری استان، موسوی رئیس بسیج هنرمندان استان و قشمی به نمایندگی از صدا و سیمای مرکز زنجان برگزار شد.

 

در این مراسم سرپرست دبیرخانه کانون‌های مساجد استان زنجان گفت: در این نشست‌که مقرر شده 30 آبان در زنجان برگزار شود از هشت هنرمند انقلابی تجلیل می‌شود.

 

وی مکان برگزاری این مراسم را دفتر نماینده ولی فقیه در استان و یا یکی از مساجد زنجان عنوان کرد و گفت: مراسم شعرخوانی، خاطره‌گویی، اجرای سرود، اکران فیلم، نقد و بررسی فیلم‌هایی با موضوع انقلاب اسلامی، برپایی نمایشگاه عکس و تجلیل از چهره‌های انقلابی در دستور کار قرار دارد.

 

یارمحمدی با یادآوری اینکه 340 باب کانون فرهنگی و هنری مساجد در استان زنجان فعال است گفت: در این مراکز جوانان و نوجوانان فعال و انقلابی مشغول فعالیت‌های فرهنگی و هنری هستند.

 

وی به برگزاری دوره‌های تئاتر بچه‌های مسجد با همکاری حوزه هنری اشاره کرد و گفت: مساجد از ظرفیت بالایی برخوردار هستند و متاسفانه کارکرد برخی از مساجد تنها به برگزاری مراسم سخنرانی و اجرای همایش خلاصه شده است.

 

در ادامه این مراسم هریک از حاضران جلسه به ارائه نقطه نظرات خود و لزوم همراهی دستگاه‌های دیگر برای اجرای هرچه بهتر این برنامه در استان تاکید کردند.

 

 

پایان پیام/

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۵۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500