• اخبار

کانون های مساجد پایگاهی برای کادر سازی نظام اسلامی باشد

کانون های مساجد پایگاهی برای کادر سازی نظام اسلامی باشد
امام‌جمعه شهر گندمان با بیان اینکه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد پایگاه‌های مهمی برای کادرسازی نظام اسلامی به شمار می روند گفت: نسل جوان باید تحت تربیت مسجد قرار گیرد تا جوانانی انقلابی پرورش داده شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، حجت‌الاسلام حسن خسروی در نشستی با مسئولان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد بخش گندمان شهرکرد گفت: اگر نسل جوان و نوجوان آگاه و با بصیرت تربیت کنیم این نسل می تواند رشد و پیشرفت کشور را محقق کند.

 

امام‌جمعه شهر گندمان در ادامه با بیان اینکه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد پایگاه‌های مهمی برای کادر سازی نظام اسلامی به شمار می روند افزود: نسل جوان باید تحت تربیت مسجد قرار گیرد تا جوانانی انقلابی پرورش داده شود.

 

حجت‌الاسلام خسروی گفت: ایجاد کادر انقلابی و مذهبی در مساجد یک ضرورت است و امروز به شدت احساس می شود. هدف ما صرفا تربیت دینی نیست بلکه باید تربیت دینی و انقلابی مدنظر باشد.

 

وی تصریح کرد: کانون‌های مساجد با همراهی و تعامل با سایر تشکلات فعال در مساجد باید زمینه جذب جوانان و نوجوانان به پایگاه مسجد را فراهم کنند.

 

حجت‌الاسلام خسروی با بیان اینکه فعالیت مساجد مدیون اقامه نماز جماعت، است اظهار داشت: اهمیت این موضوع می طلبد تا در همه مساجد شاهد حضور امام جماعت باشیم.

 

وی خاطرنشان کرد: این استان در صدر بیکاری کشور قرار دارد و کانون‌های مساجد ظرفیتی برای ایجاد اشتغال و مهارت‌آموزی هستند و باید نسبت به این ظرفیت توجه بیش از پیش داشت.

 

حجت الاسلام خسروی افزود: ائمه جمعه فرصت محدود دارند و از همین رو شاید حضور فیزیکی آنها در همه برنامه‌ها کمرنگ باشد اما در حوزه سیاستگذاری‌ها و حمایت‌ها از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

 

وی خاطرنشان کرد: بی شک پیگیری و فعالیت مستمر کانون‌ها سبب می‌شود تا مسئولان در پاسخگویی به نیاز کانون ها اهتمام بیشتری به کار گیرند.

  

 


پایان پیام/

 

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۵۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500