• اخبار

اعضای ‌کانون‌های مساجد صادق‌ترین، مخلص‌ترین و با ایمان‌ترین افراد هستند

اعضای ‌کانون‌های مساجد صادق‌ترین، مخلص‌ترین و با ایمان‌ترین افراد هستند
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعضای‌کانون‌های مساجد صادق‌ترین، مخلص‌ترین و با ایمان‌ترین افراد هستند، گفت: فعالیت در کانون‌های مساجد برای رضای الهی و بدون ریا است.

 

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد‌ عالی‌کانون‌های فرهنگی‌ مساجد کشور، حمیدرضا حاجی‌بابایی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در مراسم اختتامیه طرح غنی‌سازی اوقات فراغت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان همدان گفت: ریشه و اساس انقلاب ما در مسجد است.

 

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران از مساجد شروع شد، در مساجد ادامه پیدا کرد و از این روکانون‌های فرهنگی و هنری مساجد جایگاه و اهمیت ویژه ای دارند چرا که تمام موفقیت ما به دلیل پشتوانه مردم در مساجد است.

 

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اقتدار بخشیدن به کانون‌های مساجد  فعالیتی درست و ریل‌گذاری شده است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان همدان حاجی بابایی با بیان اینکه اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد صادق‌ترین، مخلص‌ترین و با ایمان‌ترین افراد هستند، گفت: فعالیت در کانون‌های مساجد برای رضای الهی و بدون ریا است.

 

وی با بیان اینکه مساجد رویکردهای مختلفی دارند و فقط مختص نماز و عبادت نیستند، گفت: مساجد باید محلی برای رفع اختلافات و مشکلات محله و محل رجوع مردم جهت حل مشکلات باشد.


 

پایان پیام/ 

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500