• اخبار

سرپرست جدید کانون‌های مساجد بوشهر معرفی شد

سرپرست جدید کانون‌های مساجد بوشهر معرفی شد
پیش از ظهر امروز در آیینی با حضور مدیرکل امور استان ها، حقوقی و مجلس ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور و مدیرکل فرهنگ و ارشاد بوشهر، سرپرست جدید کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان معرفی شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد‌ عالی‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر در آیین معارفه سرپرست جدید کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان گفت: کانون‌های مساجد بازوان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان‌ها هستند.

 

حمیده ماحوزی بیان داشت: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد یک ظرفیت و ارزش معنوی در کشور هستند که بخش زیادی از برنامه‌ها و مناسبت‌ها را برگزار می‌کنند.

 

وی افزود: اغلب کارهای انجام شده در کانون‌های مساجد به صورت مردمی در کشور اداره می‌شود که این مهم به وجود برکت نظام جمهوری اسلامی است.

 

ماحوزی تصریح کرد: مدیریت خوبی در این بخش استان وجود دارد که با برنامه‌ریزی دقیق وکارشناسی شده توانسته است برنامه‌های خوبی را اجرا کنند.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان ضمن تشکر از تلاش و زحمات عبدالرضا عالی‌پور، برای سرپرست جدید آرزوی موفقیت کرد.

 

در ادامه عبدالرضا عالی‌پور سرپرست سابق‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در مدت ١٤ ماهه مدیریت خود بیان کرد.

 

شایان ذکر است، در پایان این آئین از زحمات عبدالرضا عالی‌پور تقدیر و علیرضا پولاد به عنوان سرپرست جدید کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر معرفی شد.

 

 

پایان پیام/

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۴:۲۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500