• اخبار

تعامل کانون‌ مسجد و پایگاه بسیج، مساجد را به قطب فرهنگی و ارزشی جامعه تبدیل می‌کند

تعامل کانون‌ مسجد و پایگاه بسیج، مساجد را به قطب فرهنگی و ارزشی جامعه تبدیل می‌کند
فرمانده سپاه پاسداران استان لرستان، با اشاره به اهمیت احیای کارکردهای مسجد محورگفت:تقویت تعامل بین پایگاه‌های مقاومت بسیج و کانون‌های مساجد موجب تبدیل شدن مساجد به قطب فرهنگی و هنری ارزشی درجامعه می شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد‌ عالی‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور سردار مرتضی کشکولی، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت لرستان، در جمع کارکنان دبیرخانه مساجد استان، گفت: تقویت تعامل وهمکاری‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان و پایگاه‌های مقاومت بسیج بستر تقویت فرهنگ دینی و احیای کارکردهای مسجد محوراست.

 

وی نهادینه‌سازی فرهنگ دینی و ارزش‌های اسلامی را مهم‌ترین راه مقابله با توطئه‌های دشمنان دانست و افزود: این مهم در سایه تقویت فعالیت‌های مسجد محور حاصل می‌شود.

 

سردار کشکولی اظهارداشت: تقویت تعامل بین پایگاه‌های مقاومت بسیج و کانون‌های فرهنگی هنری مساجد موجب تبدیل شدن مساجد به قطب فرهنگی و هنری ارزشی درجامعه خواهد شد.

 

وی با اشاره به توطئه‌های فرهنگی دشمنان در قالب جنگ نرم، گفت: جذب جوانان به مساجد از مهمترین اصول برای مقابله با توطئه های دشمنان است.

 

سردار کشکولی، مساجد را سنگر دفاع از اسلام ناب محمدی دانست و افزود: در طول مبارزات ملت ایران و در پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس مساجد از مهمترین پایگاه های پشتیبانی بودند.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان، در ادامه با اشاره به اهمیت تقویت تعامل بین پایگاه‌های مقاومت و کانون‌های مساجد استان گفت: با برنامه‌ریزی میان کانون و پایگاه بسیج می توان از موازی‌کاری در اجرای برنامه‌های فرهنگی جلوگیری کرد.

 

سردار کشکولی، افزود: با تقویت این تعامل بستری فراهم می شود که پایگاه‌های مقاومت و کانون‌های مساجد از ظرفیت‌های همدیگر برای تقویت کارکردهای مسجد محور استفاده کنند.

 

وی در ادامه قول مساعد داد که دهکده‌های مقاومت بسیج در سراسر شهرستان‌های استان برای برنامه‌های کانون‌های فرهنگی هنری مسجد در اختیار کانون‌ها قرار گیرد.

 

 

پایان پیام/

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۶:۱۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500