• اخبار

اختصاص بودجه مستقل برای کانون‌های مساجد ضرورت دارد

اختصاص بودجه مستقل برای کانون‌های مساجد ضرورت دارد
رییس مجمع نمایندگان‌ گیلان با بیان اینکه کانونی‌ها با دست خالی برنامه‌های خوبی را برگزار می‌کنند، گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد باید تقویت و ردیف بودجه مستقل داشته باشند.

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد عالی‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، ولی ‌داداشی‌ رییس مجمع نمایندگان ‌گیلان در دیدار مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد گیلان با وی، فعالیت‌های کانون‌های مساجد آستارا را خوب ارزیابی کرد و افزود : به کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آستارا نگاه ویژه شود.

 

رییس مجمع نمایندگان گیلان با تاکید بر تقویت دفتر نمایندگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آستارا، تصریح کرد: آستارا یک شهرستان ویژه و حساس است که باید کمک مضاعفی به دفتر نمایندگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد این شهرستان انجام شود.

 

وی با بیان اینکه برای در نظر گرفتن ردیف بودجه مستقل برای‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در مجلس پیگیری های لازم را انجام خواهد داد، اظهارکرد: سعی خواهم کرد در بودجه سال ۹۸ و در کمیسیون تلفیق ردیف بودجه مستقل برای کانون‌های فرهنگی در نظر بگیرم.

 

نماینده مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کانونی‌ها با دست خالی برنامه‌های خوبی برگزار می‌کنند، گفت: اگر به کانون‌های مساجد توجه شود شاهد فعالیت دوچندان این مراکز خواهیم بود.

 

حجت‌الاسلام محمدعلی رضوانی‌نژاد مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گیلان نیز در این دیدار با اشاره به اینکه اگر مسجد بتواند برای تک تک افراد تحت پوشش مسجد برنامه داشته باشد، کشور بیمه می‌شود، اظهارکرد: همه اقشار به نوعی مخاطب مسجد هستند.

 

وی با بیان اینکه در سه هزار مسجد گیلان بیش از ۹۰۰ کانون فعالیت دارند، افزود: با این تعداد کانون باید برنامه‌های فرهنگی هنری را در سطح مساجد افزایش دهیم.

 

حجت‌الاسلام رضوانی‌نژاد با تاکید بر اینکه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد باید تقویت شود، گفت: امیدوارم امسال در کمیسیون تلفیق مجلس به کانون‌های فرهنگی هنری مساجد نگاه ویژه شده و بودجه خوبی به این مراکز تزریق شود.

 

 

پایان پیام/

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۰۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (1 رای)
  • امامقلی خسروشیری
  • ۱۶ آذر ۱۳۹۷ ۲۰:۰۴
  • 0
  • 0
    0

اعتبار برای همه چیز در مجلس شورای اسلامی پیش بینی می شود غیر از امور فرهنگی وکانونها نمایندگان محترم برای رشد وتعالی کشور باید مساجد وکانونهای مساجد را ویزه ببینند تا تهاجمات فرهنگی وکارهاوماموریتهای کانونها به نحوه احسن اجرا گردد. مدیر کانون مظلوم واقع
شده چون دستش خالی است با دست خالی فعالیتی مکه به درد فرهنگ بخورد انجام نمی شود پس باید اعتباری با ردیف بودجه در نظر گرفته شود چون مسجد وامورات مسجد باید در شان مسجد باشد یا علی مدد.


امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500