• اخبار

فراخوان سیزدهمین دوره «مدهامتان» درکردستان آغاز شد

فراخوان سیزدهمین دوره «مدهامتان» درکردستان آغاز شد
مسئول دبیرخانه‌ کانون‌های‌ فرهنگی هنری مساجد کردستان گفت: فراخوان سیزدهمین دوره از مسابقات قرآنی «مدهامتان» در استان کردستان آغاز شده است.

 

 

به‌گزارش روابط‌ عمومی ستاد عالی‌کانون‌های ‌فرهنگی هنری مساجد کشور،کامل گلباغی در نشست خبری در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: فراخوان سیزدهمین دوره از مسابقات قرآنی «مدهامتان» در استان کردستان آغاز شده است.

 

مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون‌های فرهنگی مساجد کردستان با اشاره به اینکه علاقمندان در این دوره می توانند در رشته های مختلف قرآنی شرکت داشته باشند، تاکید کرد: این دوره از مسابقات قرآنی در 2 رده سنی برگزار می شود.

 

وی تصریح نمود: رده اول سنی شامل 7 تا 16 سال و رده دوم سنی شامل 16 تا 30 سال می باشد که در هر دو رده سنی خواهران و برادران علاقمندان می توانند شرکت داشته باشند.

 

 

گلباغی گفت: ثبت نام برای شرکت در این دوره از مسابقات از پانزدهم آذرماه سال جاری آغاز می شود و علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت www.modhammatan.com امور مربوط به ثبت نام خود را انجام دهند.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان یادآور شد: در این دوره از مسابقات قرآنی که به میزبانی استان خراسان رضوی برگزار می شود، اهداف بسیاری را دنبال می کنیم که یکی از این اهداف مهم کشف استعدادهای قرآنی می باشد.


براساس این گزارش، سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی «مدهامتان» در رشته‌های حفظ کل و قرائت «تحقیق» برای گروه سنی ۱۶ تا ۳۰ و رشته‌های قرائت «ترتیل»، حفظ جزء ۳۰، اذان، قرائت تقلیدی، نقاشی آیات و قرائت نماز برای گروه سنی هفت تا ۱۶ سال برگزار می شود.

 

  

پایان پیام/ 

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۵:۳۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500