• اخبار

دوره زمستانی طرح آسمانی‌ها در اردبیل آغاز شد

دوره زمستانی طرح آسمانی‌ها در اردبیل آغاز شد
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: دوره زمستانی طرح آسمانی‌ها در کانون فرهنگی و هنری فاطمه الزهرا (سلام‌الله علیها) چهار برج آغاز شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد عالی‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، حجت‌الاسلام اباذر بیگی، مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: دوره زمستانی طرح آسمانی‌ها با برنامه‌های متنوع فرهنگی هنری در کانون فاطمه الزهرا(سلام‌الله علیها) چهار برج آغاز شد.

 

وی افزود: این طرح شامل برگزاری کلاس‌های معرفت افزایی و هویت‌یابی نوجوانان و جوانان در عرصه‌های دینی است که در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه برگزار می‌شود.

 

بیگی ادامه داد: دوره زمستانی آسمانی‌ها در زمینه‌های مختلف فرهنگی هنری برگزار می شود که در قالب مشاوره، ورزش، اردو و زیارت آموزش‌های لازم داده می شود.

 

وی به کلاس‌های این دوره‌ها اشاره کرد و افزود: امر به معروف و نهی از منکر، ایثار و شهادت از جمله موضوع‌های مورد آموزش در این کلاس‌ها بشمار می رود.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی تصریح کرد: آموزش تجوید الصلاه و روخوانی و روانخوانی قرآن از دیگر برنامه‌های این‌کانون است.

 

وی ادامه داد: کلاس‌های مختلف هنری از جمله خیاطی، خوشنویسی و خطاطی نیز در این کانون برگزار می‌شود.

 

 

پایان پیام/

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۴۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500