• اخبار

برای مقابله با هجمه های فرهنگی دشمن نیازمند برنامه ریزی جدی در حوزه فرهنگ هستیم

برای مقابله با هجمه های فرهنگی دشمن نیازمند برنامه ریزی جدی در حوزه فرهنگ هستیم
معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر نقش کلیدی مسجد در حمایت از هویت اصیل انقلاب اسلامی ، اظهارداشت: برای مقابله با هجمه های فرهنگی دشمن نیازمند برنامه ریزی جدی در حوزه فرهنگ هستیم به گزارش روابط عمومی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور، لادن حیدری معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز(۱۵ آذرماه) در دومین گردهمایی مسئولین ستادی و استانی کانون های فرهنگی هنری مساجد با اشاره به اینکه موضوع مسجد در وزارت خانه مطرح است و جزء اولویت های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز هست، گفت: مسجد پایگاه اصلی جوامع اسلامی در مباحث اقتصادی، سیاسی، فرهنگی همچنین محل ابلاغ پیام های الهی است.
 
معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر نقش کلیدی مسجد در حمایت از هویت اصیل انقلاب اسلامی ، اظهارداشت: با توجه به تهاجم فرهنگی و مسائل امروز دنیا، نیازمند برنامه ریزی جدی و منسجم در حوزه فرهنگی هستیم.
 
حیدری با اشاره به اینکه در حال حاضر باید نهضت فرهنگی را سامان بدهیم، اظهارداشت: انتظار داریم تا تحولات فرهنگی در مساجد بیشتر مطرح شود چرا که دشمنان با برنامه ریزی در مقابل ما ایستاده اند لذا این حوزه نیازمند توجه جدی است.
 
وی با بیان اینکه برای تخصیص اعتبارات نیازمند برنامه های مطلوب و اثرگذار در ستادعالی کانون های مساجد هستیم، افزود: برای تنظیم اساسنامه پیگیری های فراوان انجام شده است.
 
معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه ستاد عالی کانون های مساجد از نهادهای موفق در وزارت ارشاد بوده، افزود: باید به فعالیت کانون های مساجد در روستاها اهمیت بیشتری داده شود و ان شاءالله بیشترین پایگاه کانون ها را در روستاها شاهد باشیم و از ظرفیت مساجد در روستاها بیشتر استفاده کنیم.
 
وی با اشاره به اینکه کانون های فرهنگی هنری مساجد می توانند در دور افتاده ترین نقاط کشور فعالیت داشته باشند که این نشان دهنده میزان نفوذ کانون های مساجد، است، ادامه داد: می توانیم از ظرفیت فضای مجازی هم نهایت استفاده رو ببریم و ضریب نفوذ کانون ها را با استفاده از ابزارهای نوین بیشتر نماییم.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۹:۴۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500