• اخبار

آموزش مفاهیم در قالب هنر، یک معجزه‌ است که در کانون‌های مساجد اجرایی شده است

آموزش مفاهیم در قالب هنر، یک معجزه‌ است که در کانون‌های مساجد اجرایی شده است
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: استفاده از ظرفیت هنر و هنرمندان در مسیر تبلیغ دین تأثیرات عمیق و ماندگاری برجای می‌گذارد. آموزش مفاهیم در قالب هنر معجزه‌ای است که در کانون‌های مساجد به خوبی بدان پرداخته شده است.

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد عالی‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، حجت‌الاسلام سید مهدی قریشی، در مراسم تجلیل از هنرمندان انقلابی اظهارداشت: نباید از معجزه هنر غافل شد. آموزش مفاهیم در قالب هنر معجزه‌ای است که در کانون‌های مساجد به خوبی بدان پرداخته شده است.

 

امام جمعه ارومیه با اشاره به اینکه مساجد مکانی مناسب برای پرورش نیروهای ارزشی و اسلامی برای خانواده‌ها به خصوص نسل جوان است افزود: باید از ظرفیت مساجد و هنرمندان و جوانان برای خلق آثار برجسته فرهنگی و دینی استفاده کرد.

 

 نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به اینکه اگر زمینه فعالیت در کانون‌های مساجد برای برخی از افراد فراهم آمده است، فرصتی بسیار مغتنم بوده و باید قدر دانست ادامه داد: کانون‌های مساجد در جوار این خواستگاه‌های فرهنگی باعث رونق روزافزون مساجد شده اند که این اتفاق بسیار خجسته‌ای است.

 

حجت‌الاسلام قریشی با بیان اینکه جوان امروز نیازمند آموزه‌های ناب اسلامی است، تصریح کرد: کانون‌های مساجد می‌تواند به عنوان مکانی امن در زمینه پرورش نیروهای ارزشی و اسلامی به خانواده ها معرفی شود.

 

امام جمعه ارومیه با تاکید بر اهمیت توجه به مساجد به عنوان مهم‌ترین پایگاه های دینی عنوان کرد: باید مساجد را به محوریت کارهای فرهنگی تبدیل کنیم و کارکردی که در روزهای اول انقلاب داشت را بار دیگر در مساجد احیا کنیم.

 

 

 

پایان پیام/ 

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۳ دی ۱۳۹۷ ۱۱:۰۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500