• اخبار

ثبت نام ۱۵۳طبسی در سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان

ثبت نام ۱۵۳طبسی در سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان
حجت‌الاسلام آئین‌پرست گفت: تاکنون ۱۵۳نفر از اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد این شهرستان در سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان ثبت نام کرده اند.

        

 

به گزارش روابط عمومی ستاد عالی‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجدکشور حجت‌الاسلام مهدی آئین‌پرست، بیان داشت: با شروع ثبت نام سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی در آذرماه سال جاری تا پانزدهم دی، تعداد 153 نفر از شهرستان طبس برای شرکت در این مسابقات ثبت نام کرده‌اند.

 

مسئول‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان طبس، با بیان اینکه مسابقات قرآنی مدهامتان در مقطع سنی ٧ تا ١٦ سال و ١٦ تا ٣٠ سال برگزار می‌شود، افزود: ثبت نام در این دوره از مسابقات تا پایان دی ماه تمدید شده است و علاقمندان می توانند جهت ثبت نام  به سایت https://modhammatan.com مراجعه کنند.

 

وی با اشاره به اینکه امسال رشته‌های قرائت تقلیدی و نقاشی آیات به این مسابقات افزوده شده است، گفت: مرحله استانی این مسابقات در مرکز استان (بیرجند) برگزار می‌شود.

 

آئین‌پرست بیان‌کرد: این دوره از مسابقات با همکاری ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان رضوی و سایت بچه‌های مسجد برگزار می‌شود.

 

لازم به ذکر است: مرحله کشوری این مسابقات، اردیبهشت ماه سال آینده، در مشهد مقدس برگزار می شود.

  

پایان پیام/

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۱۸ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۴۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500