• اخبار

اداره ارشاد شهرستان قرچک میزبان گردهمایی ائمه جماعات و مدیران کانونی

اداره ارشاد شهرستان قرچک میزبان گردهمایی ائمه جماعات و مدیران کانونی
گردهمایی ائمه جماعات و مدیران کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان قرچک به میزبانی اداره ارشاد این شهرستان برگزار شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد عالی‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجدکشور،گردهمایی ائمه جماعات و مدیران کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان قرچک16بهمن با حضور حجت‌الاسلام «غلامعلی قدیریان»، مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد استان تهران در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

 

حجت‌الاسلام قدیریان ضمن تاکید بر تلاش هرچه بیشتر مسئولان کانون‌های مساجد استان تهران در جهت ثبت اعضای کانون‌ها در سامانه سجا گفت: باتوجه به فرصت باقی مانده در ثبت اعضا، مسئولان‌کانون‌ها باید با تلاش و همت ویژه در جهت ثبت اعضا تعجیل کنند.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران با اشاره به پایان مهلت زمان ثبت اعضا در اوایل اسفند سال جاری تصریح‌کرد: از آنجایی که تا کنون چندین بار شاهد بازگشایی سامانه سجا برای ثبت کانون‌های جامانده از ثبت نام بوده ایم، بنظر می‌رسد بعد از پایان زمان مقرر تا مدتی این سایت برای ثبت کانون و اعضا بسته شود به همین منظور مسئولان کانون‌ها باید با تلاش بیشتری به این مهم بپردازند.

 

وی افزود: با توجه به زمان تعیین شده از سوی ستاد عالی‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور پایان هفتمین روز اسفند ماه سال جاری آخرین فرصت ثبت نام کانون‌های استان تهران می‌باشد.

 

حجت‌الاسلام قدیریان تاکیدکرد: با توجه به مصوبه دولت و ابلاغ اساسنامه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد از این پس تمامی پرداختی‌ها به مساجد برای انجام فعالیت‌های فرهنگی و هنری فقط از طریق‌ سامانه کانون‌ها امکان‌پذیر خواهد بود. همچنین‌کانون‌ها نیز برای بهرمندی از سرانه‌های در نظرگرفته شده باید کانون و اعضای کانون را در سامانه سجا ثبت کنند.

 

 

پایان پیام/

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۱۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500