• اخبار

برگزاری جشن‌های‌گرامیداشت دهه فجر درکانون‌های مساجد خراسان رضوی

برگزاری جشن‌های‌گرامیداشت دهه فجر درکانون‌های مساجد خراسان رضوی
عبداللهی با اشاره به اینکه هدف ما ایجاد شور و نشاط انقلابی و ناکام کردن دشمنان انقلاب در پروژه مأیوس کردن ملت ایران است، گفت: جشن‌های گرامیداشت دهه فجر در کانون‌های مساجد استان برگزار می‌شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد عالی‌کانون‌های فرهنگی هنری‌ مساجدکشور، «محمدحسین عبداللهی» ضمن گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر با اعلام برگزاری جشن‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کانون‌های مساجد استان خراسان رضوی گفت: انقلاب اسلامی با وجود فراز و نشیب‌ها و سنگ‌اندازی‌های دشمنان در داخل و خارج از کشور چهلمین سالگرد خود را جشن می‌گیرد، این در حالی است که در طی این مسیر استکبار جهانی سعی در براندازی انقلاب داشته که با شکست مواجه شده است و امروز با فشار اقتصادی و تحریم سعی دارند مردم ایران را دچار یأس و ناامیدی کنند.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد استان خراسان رضوی افزود: همزمان با این ایام مرحله استانی سیزدهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامتان برگزار می شود که تاکنون طبق آمار استان خراسان رضوی جزء استان‌های پیشتاز برای شرکت در این رویداد قرآنی است.

 

وی با اشاره به اجرای طرح شنبه‌های کتاب همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در مساجد ادامه داد: این طرح در ۱۶کتابخانه مسجد درجه یک استان اجرا می شود و امام جماعت هر شنبه اقدام به معرفی کتاب جدید به نمازگزاران خواهد کرد همچنین همزمان با سراسر کشور اجرای سرود ۴۰ هزار نفری هم در استان انجام می‌شود.

 

عبداللهی به ارسال اقلام و تجهیزات کتابخانه‌ای به کتابخانه ها و مساجد اشاره کرد و افزود: رایانه و کتاب به کتابخانه های مساجد همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ارسال می‌شود که خریداری این اقلام از اعتبارات استانی بوده است.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد استان خراسان رضوی به همایش انقلاب اسلامی به روایت هنر اشاره کرد و گفت: این همایش ۱۸ بهمن ماه با هدف تقدیر از فعالان مسجدی و انقلابی برگزار می شود ضمن اینکه اجرای گروه سرود ۴ هزار نفره کانون های مساجد استان خراسان رضوی همزمان با سالروز ورود امام خمینی(ره) به وطن مورد توجه قرار می‌گیرد.

 

وی افزود: برپایی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی، برگزاری یادواره شهد، اجرای مسابقات کتابخوانی و برگزاری نشست های دستاوردهای انقلاب اسلامی، برگزاری مراسم گرامیداشت دهه فجر در سطح کانون های مساجد، بخش دیگری از برنامه هایی است که همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کانون های مساجد استان خراسان رضوی مورد توجه قرار می گیرد.

 

 

پایان پیام/

 

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۵۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500