• اخبار

جوانان مسجدی حماسه مقاومت رسانه‌ای بیافرینند

جوانان مسجدی حماسه مقاومت رسانه‌ای بیافرینند
امام‌جمعه بوشهرگفت: جوانان فعال فرهنگی کانون‌های مساجد باید با تلاش و کوشش جهادی در مقابل امپریالیسم جهانی حماسه بیافرینند و خط مقاومت رسانه‌ای ایجاد کنند.

 

 

به گزارش روابط‌عمومی‌ستاد‌عالی‌هماهنگی‌کانون‌های‌فرهنگی‌هنری مساجدکشور،‌ آیت‌الله‌ غلامعلی‌صفایی بوشهری، رئیس شورای فرهنگ عمومی و امام جمعه بوشهر، در اولین دوره آموزشی طرح ملی «هر مسجد، یک خبرنگار» ویژه جوانان مسجدی، ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) و گرامی داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: جوانان مسجدی مایه افتخار جامعه هستند.

 

وی افزود: رسانه یکی از مهم‌ترین ابزارهای مدیریت ادراک و اندیشه است. به گونه ای که می‌تواند تهاجم گسترده جهان را خنثی کرده و خط مقاومت رسانه‌ای تشکیل داده و جهاد رسانه‌ای را محقق کند.

 

امام جمعه بوشهر با تصریح بر اینکه لابی‌های صهیونیستی موجب شکست و واژگونی جامعه خواهد شد، گفت: رسانه‌ها یکی از مهم‌ترین ابزارها در شرایط سخت هستند. اکنون دشمن با ما وارد جنگ رسانه‌ای شده و ما نیز باید در مسیر فضای سایبری در خط مقدم دفاع باشیم. همچنان که رسانه‌های انقلابی استان بوشهر در خط مقاومت نبرد رسانه‌ای هستند.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر اشاره کرد: انجام دوره‌های آموزش و مدیریت دانش‌بنیان یکی از کارهای اصولی رسانه است و اقتدار، مقاومت و افشاگری توطئه‌های دشمنان روی دیگر یک رسانه دانش‌بنیان و انقلابی است.

 

آیت‌الله صفایی بوشهری عنوان کرد: با گسترش آی‌تی، هوشمندی، بصیرت، تجربه و عبرت رسانه‌ای باید رسانه‌هایی به عنوان خط مقاومت رسانه‌ای در بوشهر تشکیل گردد.

 

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها بر مدیریت دانش‌بنیان و تهاجم فرهنگی رسانه‌های نوین تاکید کرده‌اند، افزود: جوانان فعال فرهنگی کانون‌های مساجد باید با تلاش و کوشش جهادی در مقابل امپریالیسم جهانی حماسه بیافرینند و حماسه مقاومت رسانه‌ای ایجاد کنند.

 

امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه آینده استان بوشهر به دست جوانان است، بیان کرد: بزرگترین پیروزی در برابر دشمنان نظام که 40 سال کوشیدند تا اقتدار و استقلال در ایران نباشد این است که نظام اسلامی کشور ما چهل سال پا برجا است و این بزرگترین پیروزی برای نظام ما است. امروز نهال انقلاب پس از 40 سال به یک درخت تنومند تبدیل شده است.

 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در پایان از فعالیت‌های چند ساله خبرگزاری شبستان و کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان بوشهر قدردانی و تجلیل کرد و گفت: خبرگزاری شبستان روشنی بخش فعالیت‌های فرهنگی و هنری کانون‌های مساجد است.  

 

 

پایان پیام/

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۱۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500