• اخبار

احیاء تئاتر بچه‌های مسجد با محوریت انقلاب اسلامی و شهادت حضرت زهرا (سلام‌الله‌علیها)

احیاء تئاتر بچه‌های مسجد با محوریت انقلاب اسلامی و شهادت حضرت زهرا (سلام‌الله‌علیها)
مسئول‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان البرز از اجرای تئاتر بچه‌های مسجد با رویکرد انقلابی و شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها به همت کانون‌های مساجد البرز خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد عالی‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجدکشور، حجت‌الاسلام شکری درخصوص برپایی تئاتر بچه‌های مسجد گفت: احیاء تئاتر بچه‌های مسجد درکانون‌های فرهنگی هنری مساجد یکی از برنامه‌های محوری این نهاد است.

 

مسئول‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان البرز افزود: فعالان مسجدی با اهتمام در امر برپایی تئاترهای مذهبی سعی دارند تا با زبان هنر بسیاری از آموزه‌های دینی و معرفتی را تبیین کنند.

 

حجت‌الاسلام شکری ادامه داد: زبان هنر یکی از بهترین راهکارهای مورد نظر در راستای توسعه فرهنگ اسلامی ایران است و می تواند در پویایی مساجد نیز موثر واقع شود.

 

وی با نظر بر اهمیت برپایی و تداوم این گونه طرح ها عنوان کرد: ویژه برنامه‌های متنوعی همچون برپایی سرود هزارنفری انقلاب، انقلاب به روایت هنر، طرح تعویض قرآن‌های فرسوده، همکاری در اجرای طرح ملی تلاوت رضوی و ... از جمله برنامه‌های ایام دهه فجر در البرز به اهتمام فعالان مسجدی بود.

 

شکری مطرح کرد: کانون فرهنگی هنری فاطمیه کرج، کانون فرهنگی هنری علی‌بن‌ابیطالب(ع) واقع در دولت آباد از جمله کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان البرز هستند که در این ایام با اجرای تئاتر بچه‌های مسجد در تبیین آرمان‌های انقلابی و اسلامی اهتمام داشته اند.

 

گفتنی است،‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد البرز بنابر تفاهم‌نامه‌ای که با حوزه هنری استان البرز منعقد کرده است از اساتید و کارشناسان این حوزه به منظور ارتقاء سطح هنری تئاتر بچه های مسجد بهره مند است.

 

 

پایان پیام/

 

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۶:۲۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500