• اخبار

کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، از رویش‌های انقلاب اسلامی هستند

کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، از رویش‌های انقلاب اسلامی هستند
جوانان‌ مومن‌ و انقلابی‌ کانون‌های فرهنگی هنری مساجد حضوری پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دارند.

 

 

به گزارش روابط عمومی‌ستاد‌عالی‌کانون‌های‌فرهنگی هنری مساجدکشور، همزمان با فرا رسیدن 22 بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان لرستان همگام با اقشار مختلف جامعه در راهپیمایی22بهمن شرکت کرده و در حضوری یکپارچه و متحدانه، چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

 

اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لرستان، با در دست داشتن پارچه نوشته‌هایی همگام با دیگر مردم، با فریادهای «22 بهمن ماه یوم‌الله یوم‌الله»، «بنیانگذار این روز روح‌الله روح‌الله» ، «راه امام و شهدا زنده است، نهضت ماهمیشه‌پاینده است»، «مرگ برآمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر استکبار» عشق و ارادت خود به انقلاب و انزجار از  استکبار جهانی را به گوش جهانیان رساندند.

 

کانون‌های مساجد از رویش‌های انقلاب اسلامی هستند

محمد ابدالی‌پور، سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان، در حاشیه این مراسم گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد از رویش‌های موثر انقلاب اسلامی هستند.

 

وی افزود: جذب جوانان به مساجد و تلاش برای ‌آگاهی‌بخشی، بصیرت‌افزایی و کشف استعدادهای جوانان و نوجوانان و مقابله با توطئه‌های فرهنگی دشمنان از رویکردهای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد است.

 

ابدالی‌پور، با گرامیداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: 22 بهمن، قله افتخارآفرینی و نقطه عطف انقلابی بزرگ است.

 

سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد لرستان، حضور مردم در راهپیمایی22 بهمن را باشکوه دانست وگفت: این حضور گسترده مردم مشتی محکم به یاوه‌گویی دشمنان است.

 

وی صفوف مردم را نمایش وحدت و انسجام ملت دانست و خاطرنشان کرد: 22 بهمن، خروش وحدت و جوشش ایمانِ مردمی است که ثابت قدم پای عهد با انقلاب ایستاده و در برابر ظلم و جورمستکبران که هر بار با توطئه‌ به دنبال جدا کردن مردم از آرمان‌های انقلاب هستند، پیروزمندانه ایستادگی می‌کنند.

 

 ابدالی پور، با بیان اینکه توطئه‌های دشمنان در سایه وحدت و همدلی ملت و پایبندی به ارزش‌ها خنثی می‌شود، گفت: با حماسه‌آفرینی و حضورپرشور در راهپیمایی یوم الله 22بهمن، حماسه ای دیگر از وفاداری ملت رقم خورده است. ما ملت ایران‌ مستحکم‌تر، آگاه‌تر، هوشیارتر و بصیرتر می‌مانیم‌.

 

 

پایان پیام/

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500