• اخبار

حضور اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در راهپیمایی ۲۲ بهمن

حضور اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در راهپیمایی ۲۲ بهمن
راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن در چهل سالگی انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور در ۲۴۶ نقطه استان چهارمحال و بختیاری و با حضور اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد برگزار شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی‌ستاد‌ عالی‌کانون‌های‌ فرهنگی هنری مساجد کشور، راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن از ساعت 9 و30 دقیقه در شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری آغاز شد و مردم مومن و ولایتمدار این شهر با پیمودن مسیر میدان دوازده محرم و چهارراه بازار در میدان امامزادگان حلیمه و حکیمه خاتون تجمع کردند.

 

در مسیر راهپیمایی مردم شهرکرد با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر استکبار جهانی انزجار خود را نسبت به آمریکا و ایادی آن نشان دادند.

  

حمل چهار پرچم 100 متری، اجرای ورزش‌های پهلوانی، اجرای سرود 1357نفری، توزیع پنج هزار بادکنک، حمل آدمک‌های شیطانی، برپایی ایستگاه عکس یادگاری چله انقلاب، آزاد کردن40 کبوتر سفید، اجرای موسیقی و برپایی غرفه ایستگاه نقاشی از برنامه های جنبی راهپیمایی 22 بهمن شهرکرد بود.

 

نظیر این راهپیمایی در شهرستان‌های 9 گانه استان نیز برگزار و مردم استان با حضور حماسی و دشمن شکن خود  بار دیگر پایداری و وفاداری خود بر آرمان های انقلاب اسلامی را به همگان نشان دادند.

  

مردم بختیاری استان نیز همانند سایر اقوام دیگر با لباس محلی خود حضور پررنگی در راهپیمایی داشتند.

 

جوانان و نوجوانان، نونهالان، اقشار مختلف فرهنگی،کارگر، بسیجی، ورزشکاران، دانشجویان، دانش‌آموزان، کارمندان، روحانیون و سایر اقشار جامعه نیز در این راهپیمایی حضور پررنگی داشتند.


 اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان نیز با شعارهای 40 سال ولایت مداری،40 سال ایستادگی،40 سال خودباوری،40 سال صلابت و پیشرفت بار دیگر پایداری و وفاداری خود بر آرمان های انقلاب اسلامی را به همگان نشان دادند.

 

 

پایان پیام/

 

 

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۳۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500