• اخبار

حمایت قاطع کانون‌های مساجد از ۴ دهه افتخار و عظمت ایران

حمایت قاطع کانون‌های مساجد از ۴ دهه افتخار و عظمت ایران
حجت‌‌الاسلام کلات‌پور، راهپیمایی یوم الله 22 بهمن را نقطه اوج وحدت و حضور آگاهانه ملت ایران خواند و گفت: کانون‌های مساجد با حضور پرشور و حماسی خود از ۴ دهه عظمت و افتخار ایران حمایت کردند.

 

 

به گزارش روابط عمومی‌ستاد‌عالی‌کانون‌های‌فرهنگی هنری مساجدکشور، حجت‌الاسلام «افشین کلات‌پور»، با اشاره به دعوت عمومی کانون‌های مساجد برای حضور هر چه باشکوه‌تر مردم در این راهپیمایی، گفت: امروز شاهد حضور گسترده اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد پا به پای ملت قهرمان و همیشه در صحنه ایران اسلامی در این آوردگاه حساس هستیم.

 

سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه، افزود: این حضور در کرمانشاه به مراتب از سال‌های گذشته پررنگ‌تر است. چنانچه می بینیم جوانان کانون‌های مساجد به عنوان قشری بصیر، آگاه و اثرگذار با تمام توان و بهره‌گیری از ابزارهای اثرگذار معنوی، فکری و فرهنگی خود پای کار آمده‌اند.

 

وی با اشاره به تنوع قومی و مذهبی در استان کرمانشاه، حضور پرشور مردم ولایت مدار و انقلابی کرمانشاه در اقصا نقاط این استان را نماد وحدت، بصیرت و آگاهی آنان خواند و گفت: امروز مردم کرمانشاه هماهنگ با سراسر کشور با هر بینش سیاسی، دین و قومیتی فریاد الله اکبر و استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی سر دادند.

 

حجت‌الاسلام کلات‌پور، با اشاره به اجرای سرود کانون‌های فرهنگی هنری مساجد همزمان با راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در کرمانشاه، گفت: جوانان کانون‌های مساجد علاوه بر ثبت و ضبط صحنه‌های ماندگار این حضور حماسی، آدمک‌های استکبار را به آتش‌کشیدند تا بار دیگر نشان دهند که تمام خواب و خیال‌های دشمن نقش بر آب می شود.

 

وی با تقدیر از حضور گسترده اعضای کانون‌های مساجد در این راهپیمایی، گفت: مسجد خاستگاه انقلاب است. این سنگر هیچ گاه خالی نمی ماند. وجود جوانان بصیر، ولایت‌مدار و همیشه در صحنه که آرمان فرهنگی و عقیدتی خود را از کانون مقدس مسجد می گیرند سرمایه تمام نشدنی برای این کشور، اسلام و انقلاب است.

 

 

پایان پیام/

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۱۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500