• اخبار

کارگاه آموزشی احیای هنرهای سنتی و مشاغل خانگی در قزوین

کارگاه آموزشی احیای هنرهای سنتی و مشاغل خانگی در قزوین
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین از برگزاری کارگاه آموزشی احیای هنرهای سنتی و مشاغل خانگی در مسجد احمد بیگ قزوین خبر داد.

 

 

به‌گزارش‌‌روابط‌‌‌عمومی‌‌ستادعالی‌کانون‌های‌فرهنگی‌هنری‌مساجدکشور، حجت‌الاسلام «علی رمضانی» گفت:کارگاه آموزشی احیای هنرهای سنتی و مشاغل خانگی با موضوعات تراریوم (گیاهان تزئینی)، معرق‌کاری، بافتنی‌های سنتی و غیره در قزوین برگزار می‌شود.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین ادامه داد: این کارگاه آموزشی با مشارکت دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان توسط کانون فرهنگی هنری فیض بخش فاطمیه مسجد احمد بیگ از 23 تا 10 اسفند ماه در مسجد احمد بیگ برگزار می شود.

 

وی اضافه کرد: اعطای‌گواهینامه معتبر از سازمان فنی و حرفه‌ای، معرفی به کار برای اشتغال خانگی، اعطای تسهیلات تا سقف 100 میلیون ریال و استفاده از مشاوره رایگان اساتید برجسته کشوری از جمله مزایای شرکت در این دوره آموزشی است.

 

حجت‌الاسلام رمضانی به اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی اشاره و تصریح کرد: با توجه به نقش مشاغل خانگی در تقویت اقتصاد مقاومتی، برگزاری چنین کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی موجب می‌شود تا در راستای اقتصاد مقاومتی که از تأکیدات مقام معظم رهبری است، گامی هرچند کوچک برداریم.

 

وی خاطرنشان کرد: با توجه به نقش مسجد در حوزه های مختلف، تقویت اقتصاد هم حوزه ای است که امروز باید از ظرفیت مسجد در این بخش هم استفاده کرده و کارگاه آموزشی احیای هنرهای سنتی و مشاغل خانگی این هدف را دنبال می کند.

 

 

پایان پیام/

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۶:۲۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500