• اخبار

اختتامیه مرحله استانی سیزدهمین دوره مسابقات مدهامتان در مشهد برگزار می شود

اختتامیه مرحله استانی سیزدهمین دوره مسابقات مدهامتان در مشهد برگزار می شود
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی گفت: اختتامیه مرحله استانی سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان پنج شنبه ۲۵ بهمن سال جاری در مجتمع فرهنگی و هنری امام رضا(ع) مشهد برگزار می شود.

 

به‌گزارش‌‌روابط‌‌‌عمومی‌‌ستادعالی‌کانون‌های‌فرهنگی‌هنری‌مساجدکشور،«محمد‌‌حسین‌‌عبداللهی»ضمن تبریک حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: به برکت وجود مضجع نورانی حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(علیه السلام) مشهد همواره یکی از مهم‌ترین قطب‌های قرآنی کشور در سطح ملی و بین‌المللی بوده و توانسته با پرورش استعدادهای ناب قرآنی در جهت ترویج فرهنگ قرآن خوانی و تربیت حافظین و قاریان قدم بردارد.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی اظهار داشت: حضور قرآن در زندگانی باعث رونق‌بخشی به جسم و روح شده و سبب می‌شود تا زندگانی فردی دچار تحول شود. از این جهت در احادیث و روایاتی که از پیامبر (صلی‌الله‌علیه‌وآله) و ائمه معصومین(علیه‌السلام) نقل نموده‌اند تلاوت قرآن توصیه اکید شده است.

 

عبداللهی با اشاره به اینکه مسابقات قرآنی مدهامتان یکی از موفق‌ترین مسابقه‌های قرآنی درکشور است، افزود: مرحله استانی سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان پنج‌شنبه ۲۵ بهمن در مجتمع فرهنگی امام رضا (علیه‌السلام) واقع در پارک ملت مشهد با حضور برگزیدگان و مسئولین استانی برگزار می شود.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی با تاکید بر وجود ظرفیتهای قرآنی سطح بالا در مشهد، ادامه داد:با توجه به توانمندی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی و تصمیم ستاد عالی کانون های مساجد کشور مرحله کشوری سیزدهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامتان کشور هم اردیبهشت ۹۸ در مشهد برگزار خواهد شد.

 

وی به شرکت ۵ هزار و ۶۰۰ نفر از خراسان رضوی در این دوره از مسابقات اشاره کرد و افزود:سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان در رده های سنی ۷ تا ۱۶ و ۱۶ تا ۳۰ سال در رشته های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ کل قرآن کریم، حفظ جزء ۳۰، اذان، قرائت تقلیدی و نقاشی برگزار می شود.

 


پایان پیام/

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۶:۳۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500