• اخبار

کانون های مساجد همچون سپری عظیم از هویت دینی مردم پاسدارای می‌کنند

کانون های مساجد همچون سپری عظیم از هویت دینی مردم پاسدارای می‌کنند
امام جمعه میاندوآب گفت: وی افزود: کانون‌های مساجد به عنوان حلقه‌های مقاومت فرهنگی در جامعه می‌توانند همچون سپری عظیم از هویت دینی مردم پاسدارای کنند.

                                                                                                                                                                                                                            

 

به‌‌گزارش‌ روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی‌ هنری مساجد کشور، حجت‌الاسلام «حسن زاده» امام جمعه میاندوآب، ضمن تبریک سالروز تاسیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجدگفت: در این برهه از زمان که دشمن با هدف قرار دادن اندیشه‌های دینی و فرهنگی میخواهد هویت مسلمانان را خدشه‌دار کند، برماست که از این گنجینه عظیم در جامعه دفاع کنیم.

 

وی افزود: کانون‌های مساجد به عنوان حلقه‌های مقاومت فرهنگی در جامعه می‌توانند همچون سپری عظیم از هویت دینی مردم پاسدارای کنند.

 

این مسوول با بیان اینکه کانون‌های مساجد در کنار بسیج به یک قطب تاثیرگذار فرهنگی تبدیل شده‌اند، خاطرنشان کرد: کانون‌ها با یاری علما مساجد و متولیان این امر می‌توانند در راستای آبادانی مساجد روز به روز به پیشرفت های چشمگیری نائل آیند.

 

حسن‌زاده اضافه کرد: جنگ به پایان نرسیده است و امروز دشمن با جنگ نرم در جبهه‌های علمی و فرهنگی بسیار خطرناک‌تر از دشمن دیروز است. باید جوانان ما با آگاهی و بصیرت در این جبهه نیز سربلند بیرون آمده و نام پر غرور ایران اسلامی را در تاریخ ماندگار کنند.

 

امام جمعه میاندوآب تصریح کرد: کانون‌های مساجد در سالهای اخیر به زیبایی در جبهه فرهنگ و هنر و دین درخشیده است و زحمات و فعالیت‌های آنها بر هیچ منصفی پوشیده نیست.

 

وی اضافه کرد: نیاز ما به آموزه های دینی و قرآنی روز به روز بیشتر شده و این احساس نیاز باعث رونق مساجد و کارهای مسجدی می شود که نقش کانون‌های مساجد در این راستا بی بدیل است.

 

 

پایان پیام/

 

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۵:۳۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500