• اخبار

برگزاری جشنواره سراسری فیلم کوتاه روستا و عشایر در خراسان شمالی

برگزاری جشنواره سراسری فیلم کوتاه روستا و عشایر در خراسان شمالی
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی از برگزاری نخستین جشنواره سراسری فیلم کوتاه روستا و عشایر به میزبانی خراسان شمالی در خردادماه سال ۹۸ خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، «هاشم شیرازیان» مسئول دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی گفت: نخستین جشنواره سراسری فیلم کوتاه روستا و عشایر با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد به میزبانی خراسان شمالی در خردادماه سال 98 برگزار می شود که به این منظور 120 میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است.

 

وی به موفقیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد روستایی در جشنواره ملی روستاهای دوستدار کتاب اشاره کرد و افزود: در پنجمین دوره این جشنواره روستاهای بزنج، ارکان و زوارم به همت مدیران کانون های فرهنگی و هنری این روستاها موفق به کسب رتبه های برتر شدند.

 

شیرازیان، رونمایی از کتاب «مس های طلا شده» و فعال سازی گروه سرود 600 نفری دانش آموزان در ایام دهه فجر امسال را از برنامه‌های اجرایی در ایام دهه فجر خواند و اظهارداشت: در جشنواره نشریات تجربی «خبرآباد» هم نشریه کانون شهدای اسفیدان هم حائز رتبه شد.

 

 مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی، دیدار اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد با رهبر معظم انقلاب را یکی از دغدغه های مهم خواند و اظهارامیدواری کرد با پیگیری رییس ستادعالی این مهم هرچه سریع تر محقق شود.

 

وی توجه به مقوله هنر را از دیگر برنامه های مهم و اولویت دار برشمرد و افزود: تلاش می کنیم حوزه فعالیت های هنری در کانون های مساجد تقویت شود و شاهد بروز و ظهور استعدادهای هنری بیشتر در این حوزه باشیم.

 

 

پایان پیام/

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۱۶:۴۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500