• اخبار

ارتباط میان «مسجد، مدرسه و خانه» می تواند تمدن نوین اسلامی را تحقق بخشد

ارتباط میان «مسجد، مدرسه و خانه» می تواند تمدن نوین اسلامی را تحقق بخشد
نماینده ولی فقیه در البرز گفت: اگر ارتباط عمیقی میان سه ضلع مسجد، مدرسه و خانه برقرار باشد می توانیم به آن غایت اصلی که تمدن نوین اسلامی است، برسیم.

 

 

به‌ ‌گزارش‌ روابط‌ عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی‌ هنری مساجد کشور، به نقل از خبرگزاری فارس آیتالله «سید محمد مهدی حسینی‌همدانی» نماینده ولی فقیه در البرز با حضور در آئین بزرگداشت تاسیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد البرز که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد، گفت: گام اول انقلاب را مسجدی‌ها برداشتند و گام دوم را نیز جوانان مسجدی بر می‌دارند.

 

نماینده ولی فقیه در البرز جوانان را مخاطبان اصلی بیانیه گام دوم انقلاب خواند و افزود: نمی‌توان بدون تربیت نیروی تراز مسجدی به جایگاه تعریف شده بیانیه انقلاب اسلامی دست یافت.

 

امام جمعه کرج مطرح کرد: اگر ارتباط عمیقی میان سه ضلع مسجد، مدرسه و خانه برقرار باشد می‌توانیم به آن غایت اصلی که تمدن نوین اسلامی است، برسیم.

 

وی با تاکید بر اهمیت جایگاه جوانان در جامعه بیان‌کرد: جوانان گروه پیشگام جامعه هستند و روند انقلاب به دست آنان است؛ همچنین مدیران آینده انقلاب نیز از قشر جوان خواهند بود.

 

وی با در نظر گرفتن اهمیت پویایی و حرکت در جریان انقلاب در گام دوم خاطرنشان کرد: همه ما وظیفه داریم در این مقطع حساس کنونی با تمام توان حرکت و تلاش کنیم و بر این نکته قائل باشیم که غفلت از کار و تلاش گناهی نابخشودنی است.

 

 

 

پایان پیام/

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۱۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500