• اخبار

کانون‌های مساجد در پیشبرد اهداف انقلاب موثر هستند

کانون‌های مساجد در پیشبرد اهداف انقلاب موثر هستند
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: کانون‌های مساجد در کنار پایگاه‌های بسیج بازوی امامان جماعت در مسجد بوده و در پیشبرد اهداف انقلاب و رسالت مسجد بسیار موثر هستند.

 

 

به‌ ‌گزارش‌ روابط‌ عمومی ستاد هماهنگی‌کانون‌های فرهنگی‌ هنری مساجد کشور به نقل از ایرنا، حجت‌الاسلام «غلامحسین نوفرستی» در مراسم گرامیداشت بیست و ششمین سالروز تاسیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گفت: جوانان باید چهل سال اول انقلاب را بشناسند چون این برای گام دوم بسیار مهم است و مقام معظم رهبری گام دوم را براساس اندیشه اسلام ناب مطرح کردند.

 

وی اظهار داشت: نگاه معظم له به آینده انقلاب عمیق است و باید نگاه ولایی به انقلاب داشت و برای پیشبرد اهداف آن حرکت کرد.

 

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: برخی به دنبال کمرنگ کردن شعارها و اندیشه های انقلاب هستند اما کسی که بخواهد تسلیم خدا شود باید با طاغوت مبارزه کند.

 

وی آزادی را در رهایی از غیرخدا خواند و بیان کرد: گاهی برخی انسان‌ها اسیر هوای نفس، مادیات و دنیا می شوند و خداوند را فراموش می کنند.

 

حجت‌الاسلام نوفرستی افزود: دین حق براساس فطرت بشر بنا شده و کسانی که در زندگی آنها خدا محوری حاکم است در مقابل استکبار و طاغوت می ایستند.

 

وی تاکید کرد: باید بیانیه گام دوم انقلاب که توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شد در پایگاه‌ها و کانون‌های مساجد مورد توجه ویژه قرار گیرد.


اکنون 616 کانون فرهنگی هنری مساجد در خراسان جنوبی فعالیت می‌کنند و 41 هزار نفر عضو این کانون‌ها  هستند.

 

 

پایان پیام/

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۲۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500