• اخبار

کانون‌های مساجد بهترین مکان برای جذب جوانان هستند

کانون‌های مساجد بهترین مکان برای جذب جوانان هستند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز با اشاره به منشور بیانیه «گام دوم انقلاب» از طرف مقام معظم رهبری گفت: با توجه به تاکید ایشان برای جذب دل‌های جوانان، کانون‌های فرهنگی هنری مساجد بهترین مکان برای جذب جوانان هستند.

 

 

به‌ ‌گزارش‌ روابط‌ عمومی ستاد هماهنگی‌کانون‌های فرهنگی‌ هنری مساجدکشور، «ناصر مقدم» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز با حضور در آیین بزرگداشت سالروز تاسیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد البرز که در اداره کل ارشاد این استان برگزار شد، گفت: ۱۸ اسفند یکی از ماندگارترین روزها در تقویم ملی است که به عنایت رهبر انقلاب شکل گرفت.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز افزود: منشور بیانیه گام دوم انقلاب از طرف رهبر معظم انقلاب مطرح شد و با توجه به تاکید ایشان برای جذب دل‌های جوانان، کانون‌های فرهنگی هنری مساجد بهترین مکان برای جذب جوانان است.

 

وی با اشاره به بازدیدهای اخیر از کانون‌های مساجد سطح استان تصریح کرد: برپایی گروه سرود هزارنفری انقلاب اسلامی، طرح هرمسجد یک حقوق، مسابقات قرآنی مدهامتان و طرح هرمسجد یک خبرنگار از جمله برنامه های موفق در کانون‌های مساجد است.

 

فعالیت ۸۳ کانون روستایی فعال در البرز یکی دیگر از محورهای سخنان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز بود و در ادامه بر لزوم تمرکز فعالیت‌های مسجد در زمینه فضای مجازی و مطالبات نوجوانان تاکید شد.  

 

 

پایان پیام/

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۵۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500