• اخبار

حمایت ویژه از فعالیت‌های گروه‌های سرود و تئاتر مساجد در خوزستان

حمایت ویژه از فعالیت‌های گروه‌های سرود و تئاتر مساجد  در خوزستان
سرپرست دبیرخانه کانون‌های مساجد خوزستان، بر توجه و حمایت ویژه از فعالیت‌های فرهنگی هنری به خصوص گروه‌های سرود و تئاتر از سوی ستاد کانون‌های مساجد تاکید کرد.

 

 

بهگزارش‌ روابط‌ عمومی ستاد هماهنگی‌کانون‌های فرهنگی‌ هنری مساجدکشور، حجت‌الاسلام «مرتضی همت‌پور» سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خوزستان، با حضور در شهرستان شوشتر از کانون فرهنگی هنری مرتضی علی این شهرستان بازدید کرد و در جریان فعالیت‌های این کانون قرار گرفت.

 

همت‌پوردر حاشیه بازدید از این کانون، با تاکید بر استفاده هر چه بهتر از پتانسیل موجود در کانون‌های مساجد تاکیدکرد و گفت: با توجه به اینکه اکثر اعضای کانون‌های مساجد را جوانان و نوجوانان تشکیل می دهند باید از این ظرفیت در بالا بردن سطح فرهنگ دینی و مذهبی در جامعه استفاده کرد.

 

سرپرست دبیرخانه کانون‌های مساجد خوزستان، بر توجه و حمایت ویژه از فعالیت‌های فرهنگی هنری به خصوص گروه‌های سرود و تئاتر از سوی ستاد کانون‌های مساجد تاکید کرد.

 

وی با تقدیر و تشکر از فعالیت‌های ورزشی جوانان و نوجوانان مسجد، اضافه‌کرد: کانون‌های مساجد با تهذیب، تحصیل و ورزش، پرورش دهندگان مدیران انقلابی آینده هستند.

 

حجت‌الاسلام همت‌پور، با توصیه به ثبت اعضای کانون‌های مساجد در سامانه سجا، تصریح کرد: تاکنون قریب به 78 هزار نفر از اعضای کانون های مساجد خوزستان در سامانه بچه های مسجد ثبت شدند.

 

وی از حمایت و تقدیر از فعالان فرهنگی هنری مساجد خبر داد و عنوان کرد: ارتباط با سایر ارگان‌های فرهنگی به خصوص ارتباط با مساجد فعال جهت تعالی و رشد فعالیت‌های فرهنگی هنری ضروری است.

 

کانون فرهنگی هنری مسجد مرتضی علی شوشتر در طول سال فعالیت‌های بسیاری را در رشته‌های مختلف فرهنگی، هنری و مذهبی دارد که از جمله آنها می توان به کلاس ‌های روخوانی قرآن، تفسیر، آموزش‌ مهارت‌های زندگی برای خانواده‌ها، حفظ قرآن، اردوهای تفریحی، سیاحتی، زیارتی و همچنین مناسبت‌های ملی مذهبی اشاره کرد.

 

 

پایان پیام/

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۴۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500