• اخبار

ارسال اولین محموله کانون‌های فرهنگی مساجد تهران به پلدختر

ارسال اولین محموله کانون‌های فرهنگی مساجد تهران به پلدختر
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران از ارسال محموله کمک‌های این دبیرخانه و کمک‌های‌مردمی به ارزش یک میلیارد ریال به شهرستان پلدختر خبر داد.

 

 

به‌‌‌گزارش‌ روابط‌ عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی‌ هنری مساجد کشور حجت‌الاسلام «غلامعلی قدیریان» در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس اظهارداشت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد تهران به دنبال حادثه تأسف‌برانگیز سیل در برخی استان‌های کشور امکانات و ظرفیت‌های خود را بسیج کردند و با جذب کمک‌رسانی‌های مردمی زمینه را برای خدمت‌رسانی به مردم فراهم کردند.

 

وی اضافه کرد: در این راستا از روز چهارشنبه 21 فروردین‌ماه گروه اعزامی کانون‌های مساجد با ظرفیت 6 نفر از نیروهای کانون به همراه دو تریلی، لوازم ضروری برای آسیب دیدگان اعزام شدند و به مدت سه روز در پلدختر استان لرستان به خدمات‌رسانی پرداختند.

 

قدیریان با اشاره به اقلام ارسال‌شده کانون‌های فرهنگی هنری مساجد تهران برای سیل‌زدگان تصریح کرد: این اقلام شامل؛ پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه، لوازم بهداشتی، مواد خوراکی، کنسرو، برنج، آب‌معدنی و ... بود که درمجموع ارزش این کمک‌ها بیش از یک میلیارد ریال بود.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران ادامه داد: همچنین اسباب‌بازی‌هایی نو برای کودکان سیل‌زده پلدختر تهیه و ارسال شد.

 

وی در پایان با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته توسط اعضای تیم جهادی ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خاطرنشان کرد: این تیم در مدت حضور در پلدختر پاک‌سازی منازل و مدارس از گل‌ولای جامانده از سیل، تعمیرات دستگاه‌های برقی را انجام داد، همچنین با توجه به ظرفیت موجود، اصلاح مو و صورت بیش از 100 نفر از پسران و مردان این شهرستان را انجام دادند.

 

پایان پیام/

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۵:۴۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500