• اخبار

کانون‌های مساجد چادگان یک میلیارد ریال تجهیزات دریافت می‌کنند

کانون‌های مساجد چادگان یک میلیارد ریال تجهیزات دریافت می‌کنند
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی چادگان با یادآوری اینکه کانون های فرهنگی هنری مساجد در جذب نوجوانان به خصوص در نقاط محروم و روستایی نقش موثری ایفا می کنند، از تجهیز یک میلیارد ریالی کانون های شهرستان خبرداد.

 

 

به‌ ‌‌گزارش‌ روابط‌ عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی‌ هنری مساجد کشور، «مجتبی باباجانی» با بیان اینکه کانون‌های فرهنگی مساجد روستاهای مرکزی و چنارود با همکاری بخشداری‌های آنها به اقلام فرهنگی تجهیز می‌شوند، گفت: بیش از یک میلیارد ریال تجهیزات کتابخانه‌ای و اقلام فرهنگی برای روستاها خریداری گردیده که برای آن‌ها ارسال می‌شود.

 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی چادگان با یادآوری اینکه کانون های فرهنگی هنری مساجد در جذب نوجوانان به خصوص در نقاط محروم و روستایی نقش موثری ایفا می کنند، بیان کرد: ۱۱۷ کانون فرهنگی هنری مساجد در روستاهای کم برخوردار شهرستان فعال است و هدف از تهیه و ارسال این تجهیزات افزایش سطح فرهنگ مطالعه است.

 

وی  از دریافت مجوز کتابخانه کانون‌های فرهنگی هنری این مساجد از ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور در آینده نزدیک خبر داد که سبب حمایت های بعدی برای این کانون‌ها خواهد شد.

  


پایان پیام/ 

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500