• اخبار

اوقات فراغت بهترین فرصت برای فعالیت‌های فرهنگی مستمر است

اوقات فراغت بهترین فرصت برای فعالیت‌های فرهنگی مستمر است
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: اوقات فراغت بهترین فرصت برای فعالیتهای فرهنگی مستمر است که تاثیر بسیار خوبی بر کودکان و نوجوانان دارد.

 

 

به‌ ‌‌گزارش‌ روابط‌ عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی‌ هنری مساجد کشور، «نادر سقاء» در دیدار با مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل در محل دبیرخانه گفت: تفاهم‌نامه و همکاری ویژه ای بین کانون‌های مساجد و کانون پرورشی در سال‌های اخیر وجود داشت و تشکر ویژه‌ای از همکاران کانون پرورش فکری برای حضور در مساجد دارم.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل، تصریح کرد: شناسایی استعدادهای هنری، فرهنگی و قرآنی کودکان و نوجوانان می تواند زمینه برای پرورش آنها باشد و باید برنامه‌ریزی‌های فرهنگی در این راستا صورت گیرد.

 

وی، خاطر نشان کرد: اوقات فراغت بهترین فرصت برای فعالیت‌های فرهنگی مستمر است که تاثیر بسیار خوبی بر کودکان و نوجوانان دارد.

 

این مقام مسئول با اعلام این مطلب که مسئله اشتغال و کارآفرینی باید از سنین نوجوانی آموزش داده شود، افزود: استعدادیابی و استعداد آفرینی دو مسئله مکمل برای کارهای فرهنگی است که کانون‌های مساجد در این راستا با همکاری سایر دستگاه ها همکاری سازنده ای دارد.

 

سقاء، اذعان داشت: طرح والدین آسمانی با هدف تجلیل از فرزندان و والدینی که نماز جماعت را در مساجد برپا می شود به همت فعالان کانون در مساجد منتخب اجرا شده و امیدواریم سایر دستگاه های فرهنگی نیز از این طرح حمایت کنند.


مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان، بیان کرد: سرمایه گذاری در بخش فرهنگی متاسفانه بسیار ناچیز است و باید توجه جدی به زیر ساخت های فرهنگی در استان شود.،

 

پایان پیام/ 

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۱۳:۱۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500