• اخبار

کارکنان دبیرخانه کانون‌های مساجد بخشی از حقوق خود را به سیل‌زدگان کشور اختصاص دادند

کارکنان دبیرخانه کانون‌های مساجد بخشی از حقوق خود را به سیل‌زدگان کشور اختصاص دادند
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از اختصاص بخشی از حقوق کارکنان این دبیرخانه به سیل‌زدگان کشور خبر داد .

 

 

به‌ ‌‌گزارش‌ روابط‌ عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی‌ هنری مساجد کشور، «محمدرضا مظاهری» گفت: در پی وقوع سیل در نقاط مختلف کشور و ایجاد خسارت های زیاد به مردم کارکنان دبیرخانه کانون های مساجد استان نیز به منظور کمک رسانی بخشی از حقوق خود را به سیل زدگان کشور اختصاص دادند.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری افزود: اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد نیز از ابتدای وقوع سیل در استان‌های مختلف کشور آمادگی خود را برای کمک‌رسانی به سیل‌زدگان اعلام کردند.

 

مظاهری گفت : اعضای کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری به صورت داوطلبانه با حضور در مناطق سیل‌زده لرستان و خوزستان به سیل‌زدگان در هر زمینه ای خدمت‌رسانی می‌کنند.

 

وی ابرازکرد: جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی و همکاری و مشارکت با سایر ارگان‌ها برای کمک‌رسانی به سیل‌زدگان از دیگر اقدامات اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان است.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه کمک به هم نوع یک وظیفه انسانی است گفت: اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان با حضور در موکب‌هایی که در مناطق سیل‌زده   ایجاد شده در کمک‌رسانی همکاری دارند.

 

مظاهری افزود: برگزاری برنامه های فرهنگی برای جوانان و نوجوانان از دیگر اقدامات اعضای کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری در مناطق سیل زده کشور است.

 

 

پایان پیام/

 

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۱۶:۱۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500