• اخبار

ارسال کمک‌های کانون‌های مساجد خراسان رضوی برای سیل‌زدگان

ارسال کمک‌های کانون‌های مساجد خراسان رضوی برای سیل‌زدگان
مروارید با اشاره به اینکه هنرمندان استان آمادگی دارند تا روحیه امید به آینده و نشاط اجتماعی را در بین خانواده‌های سیل زده ایجاد کنند، گفت: کانون های مساجد کمک‌های خود را برای سیل زدگان ارسال کردند.

 

 

به‌ ‌‌گزارش‌ روابط‌ عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی‌ هنری مساجد کشور، «جعفر مروارید» در پویش جامعه فرهنگ و هنر که در مجتمع فرهنگی هنری امام رضا(علیه‌السلام) برگزار شد اظهارکرد: با توجه به سیل‌های اخیر که موجب ناراحتی و نگرانی هموطنان عزیزمان شد در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی تصمیم بر آن شد که این پویش به شکل متمرکز برگزار گردد که هم فضایی برای اصحاب فرهنگ و هنر باشد و هم تبلیغ و دعوت عموم همشهریان برای التیام غم هموطنان به عنوان یک فرهنگ عمومی که ریشه در فرهنگ ایرانی دارد باشد.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اظهارداشت: در حوزه فرهنگی و هنری، کانون‌های فرهنگی هنری مساجد و ادارات شهرستانها فعالیتهای خوبی انجام داده‌اند که به طور مشخص اجرای صحنه‌ای در شهرستان سبزوار یکی از آنها است.

 

مروارید ادمه داد: نگاه فرهنگ و ارشاد اسلامی این است که بعد از آنکه هموطنان از نقطه بحران خارج شدند التیام‌بخش دردهای آنان باشیم ودر این راستا طی مکاتبه‌ با مسئولان استان گلستان، آمادگی جهت اجرای فعالیتها و برنامه های فرهنگی و هنری اعلام شده است.

 

وی با بیان اینکه هنرمندان استان آمادگی این را دارند که در برنامه حضور یابند و روحیه امید به آینده و نشاط اجتماعی را در بین خانواده های سیل زده ایجاد کنند، افزود: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را ارسال کرده‌اند. همچنین در فضای فرهنگی بسیج رسانه برنامه هایی را جهت کمک به هموطنان پیش بینی کرده است.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی گفت: کتابفروشی‌های سطح شهر و موسسات فرهنگی وهنری نیز بخشی از عواید مادی خود را به هموطنان آسیب دیده اختصاص می دهند.

 

 

پایان پیام/

 

روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۱۶:۲۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500