• اخبار

کانون‌های فرهنگی مساجد طلایه‌داران جبهه فرهنگی

کانون‌های فرهنگی مساجد طلایه‌داران جبهه فرهنگی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی در ساوه کانون‌های فرهنگی مساجد را طلایه داران جبهه فرهنگی دانست.

 

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانو‌‌ن‌های فرهنگی هنری مساجدکشور، حجت‌الاسلام دانشی در مراسم گردهمایی مدیران کانون‌های فرهنگی مساجد شهرستان ساوه کانون‌های فرهنگی مساجد را به عنوان طلایه داران جبهه فرهنگی در کشور عنوان کرد.

 

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی افزود: اولین حرکت‌های فرهنگی به برکت نظام اسلامی در مساجد شروع شد و با این ظرفیت، می‌تواند موجب رشد و ارتقا روز افزون شاخص‌های فرهنگ اسلامی در جامعه باشد.

 

وی اضافه کرد: در استان مرکزی بیش از ۵۰۰ باب کانون مسجد در حال فعالیت هستند که ۸۰ کانون در شهرستان ساوه قرار دارد و درکنار امامان جماعت و بسیج درمراکز استان‌ها تا دور افتاده‌ترین نقاط روستایی متولی فعالیت‌های فرهنگی هستند.

 

کانون‌های فرهنگی مساجد حلقه اتصال تربیت نسلی آماده


حجت‌الاسلام حسینی امام جمعه ساوه در این نشست با اشاره به نقش جوانان در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی گفت: کانون‌های فرهنگی مساجد به عنوان حلقه‌ی اتصال تربیت نسلی آماده برای دفاع از ارزش‌های اسلامی در جامعه همواره تاثیرگذار هستند.

 

گردهمایی مدیران و رابطین کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان ساوه برگزار و در این مراسم از مدیران کانون‌ها و برگزیدگان مسابقات قرآنی با اهدا لوح و هدایایی تجلیل شد.

 

 

پایان پیام/م

روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500