• اخبار

برگزاری جشنواره «بانوی کرامت» با رویکردی جدید

برگزاری جشنواره «بانوی کرامت» با رویکردی جدید
مدیر کل فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با اعلام برگزاری جشنواره «بانوی کرامت» در قالبی جدید، گفت: با توجه به تعطیلی نسبی دانشگاه‌ها در دهه کرامت می‌توان از فضای بقاع و اعتاب مقدسه برای برنامه‌های ویژه دانشگاهیان استفاده کرد. به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، نشست «کارگروه دانشگاهیان شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت» امروز (24 اردیبهشت ماه) در محل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها برگزار شد.

بنابر این گزارش، حجت الاسلام والمسلمین «سعید کرمی» در این نشست با اشاره به برگزاری جشنواره دهه کرامت با محوریت کارگروه دانشگاهیان گفت: طبق هماهنگی های انجام گرفته در گذشته دانشگاه خوارزمی طی چند سال اخیر هزینه برگزاری این جشنواره را پرداخت کرده است.

مدیر کل فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها افزود: رویکرد مدیریت جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ایجاد نوآوری در برگزاری جشنواره «بانوی کرامت» است زیرا این احساس وجود داشت که این جشنواره دچار تکرار و یکنواختی شده است.

وی اضافه کرد: جشنواره بانوی کرامت در دوره های آتی در قالب جشنواره ایده و خلاقیت ها اجرا می شود و تلاش داریم مخاطبان جدیدتر و بیشتری را در این جشنواره همراه کنیم.

کرمی گفت: ایام دهه کرامت، امسال نیز با زمان تعطیلی نسبی دانشگاه ها همراه شده است زیرا دانشجویان حداکثر تا اوایل تیرماه امتحانات خود را به پایان رسانده اند و تقریبا دانشگاه ها حالت نیمه تعطیل دارد.

مدیر کل فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اظهار کرد: بر این اساس در حال بررسی چگونگی اجرای برنامه های مختلف فرهنگی از جمله جشن ها و طرح های دهه کرامت در فضای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در سال جاری هستیم.

وی یادآور شد: یکی از راهکارها برای حل این موضوع این است که می توان از ظرفیت اعتاب مقدسه برای برگزاری برنامه های دهه کرامت در فضای خارج از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و البته با محوریت مخاطبان دانشگاهی استفاده کرد.

 پایان پیام

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۴۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500