• اخبار

دهه کرامت فرصتی برای آشنایی بیشتر مردم با معارف رضوی

دهه کرامت فرصتی برای آشنایی بیشتر مردم با معارف رضوی
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ظرفیت اعتاب مقدسه به ویژه آستان قدس رضوی را ملی و فراملی دانست و گفت: دهه کرامت فرصتی خوبی برای آشنایی بیشتر مردم با معارف رضوی و گسترش سبک زندگی دینی در جامعه است. به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، حجت الاسلام والمسلمین «محمد مهدی صالحی» در نشست کارگروه دانشگاهیان شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت که امروز (24 اردیبهشت ماه) در محل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها برگزار شد، ظرفیت اعتاب مقدسه به ویژه آستان قدس رضوی را ملی و فراملی دانست و گفت: دهه کرامت فرصتی خوبی برای آشنایی بیشتر مردم با معارف رضوی و گسترش سبک زندگی دینی در جامعه است.

 

معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها افزود: نباید از ظرفیت فضای مجازی برای اثرگذاری بر زیست بوم دانشگاهیان غافل شد. با وجود این باید مراقب بود، توجه بیش از اندازه به این فضا ما را از فضای حقیقی دور نکند.

 

وی با بیان اینکه امید مفهوم مرکزی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است، تاکید کرد: برنامه های دهه کرامت باید امیدآفرین باشد و با رخوت و ناامیدی در جامعه مقابله کند.

 

صالحی با بیان اینکه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها آماده همکاری در حوزه های مختلف با شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت است، اظهار کرد: ما این آمادگی را داریم که فعالیت های خود را علاوه بر جشنواره بانوی کرامت به سایر حوزه ها نیز گسترش دهیم.

 

وی یادآور شد: دشمن تلاش می کند ناامیدی به آینده را در جامعه افزایش دهد و در چنین فضایی برگزاری برنامه ها و جشنواره های پرنشاط مانند دهه کرامت می تواند موجی از امید، پویایی و شادابی را در جامعه ایجاد کند.

پایان پیام/
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۵۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500