• اخبار

ظرفیت اعتاب مقدسه برای برنامه‌های دهه کرامت ویژه دانشگاهیان به کار گرفته شود

ظرفیت اعتاب مقدسه برای برنامه‌های دهه کرامت ویژه دانشگاهیان به کار گرفته شود
اعضای حاضر در نشست «کارگروه دانشگاهیان شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت» با اشاره به همزمانی ایام دهه کرامت با تعطیلی نسبی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، بر استفاده از ظرفیت اعتاب مقدسه برای اجرای برنامه‌های این دهه برای دانشگاهیان تاکید کردند. به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، نشست کارگروه دانشگاهیان شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت با هدف بررسی راهکارهای کاربردی برای اجرای برنامه های مختلف از جمله جشنواره «بانوی کرامت» در فضای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، امروز (24 اردیبهشت ماه) در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها برگزار شد.

بنا بر این گزارش، در این نشست مطرح شد که باید راهکارهای کاربردی به منظور اجرای گسترده تر برنامه ها در فضای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در ایام دهه کرامت در سال جاری و با وجود تعطیلی نسبی این مراکز احصاء شود.

این گزارش می افزاید: نمایندگان دستگاه های عضو کارگروه دانشگاهیان شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت همچنین بر این موضوع تاکید کردند با تعطیلی نسبی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از ظرفیت اعتاب مقدسه برای اجرای برنامه های این دهه برای دانشگاهیان استفاده شود.

در این نشست همچنین مطرح شد: جشنواره بانوی کرامت که چند سالی است با مسئولیت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اجرا می شود باید در قالبی جدیدتر به منظور همراهی بیشتر گروه های بیشتری از دانشگاهیان و فرهیختگان برگزار شود.

یادآور می شود: شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت شش کارگروه اقوام، ملل و مذاهب با مسئولیت مجمع تقریب مذاهب اسلامی، هنری با مدیریت بنیاد بین المللی امام رضا (ع)، محتوایی و فرهنگی با اداره آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س)، تشکل های مردمی با مسئولیت آستان قدس رضوی، ارتباطات و فضای مجازی با مدیریت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و دانشگاهیان با مسئولیت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها دارد و نشست های این کارگروه ها در سال جاری به صورت منظم و مرتب با هدف ایجاد هماهنگی میان دستگاه های عضو برای اجرای بهتر برنامه ها و جشن های دهه کرامت برگزار می شود.

 

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۰۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500