• اخبار

33 مسجد مهاباد میزبان جمع خوانان قرآن کریم است

33 مسجد مهاباد میزبان جمع خوانان قرآن کریم است
مسوول کانون‌های فرهنگی هنری مساجد مهاباد گفت: مراسم جمع خوانی قرآن به مناسبت ماه مبارک رمضان در 33 مسجد این شهر برگزار می شود.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانو‌‌ن‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، «محمد ارجمندی» گفت: از این تعداد 16 مسجد فقط ویژه خواهران، سه مسجد فقط ویژه برادران و مابقی نیز به صورت مشترک در 2 شیفت متفاوت میزبان آیین جمع‌خوانی و ختم قرآن کریم است.

 

وی ادامه داد: مسجد «دارالاحسان» در شهر مهاباد با بیشترین استقبال از طرف قشرهای مختلف مردم به ویژه جوانان و نوجوانان مواجه شده است.

 

ارجمندی با اشاره به اینکه روزانه 250 نفر از تلاوت قرآن در این مسجد بهره‌مند می‌شوند، بیان کرد: محفل انس با قرآن نیز در 10 مسجد مهاباد برگزار می شود و هشت قاری قرآن در این محافل به تلاوت قرآن می پردازند.

 

مسوول‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد مهاباد اظهارداشت: بیش از 2 هزار نفر در ماه مبارک رمضان از محافل انس با قرآن بهره‌مند می‌شوند.

 

ارجمندی اضافه کرد: در کنار فعالیت‌های فرهنگی در مساجد جلسه تفسیر قرآن هم توسط روحانیان و امامان جماعت مساجد برگزار می شود.

 

شهرستان مهاباد با 237 هزار نفر جمعیت دارای 99 کانون فرهنگی هنری مساجد است که امسال برگزاری مراسم قرآنی ماه مبارک رمضان را بر عهده دارند.

 

 

 

 پایان پیام/م

روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۲۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500