• اخبار

مساجد اردبیل ۵ میلیارد ریال برای کمک به سیل‌زدگان کشور جمع‌آوری کردند

مساجد اردبیل ۵ میلیارد ریال برای کمک به سیل‌زدگان کشور جمع‌آوری کردند
مدیر ستاد هماهنگی‌کانون‌های فرهنگی هنری استان اردبیل‌گفت: بیش از ۵ میلیارد ریال کمک نقدی و غیرنقدی از طریق مساجد و به همت فعالان کانون‌ها مساجد به سیل‌زدگان کشور جمع‌آوری و ارسال شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانو‌‌ن‌های فرهنگی هنری مساجدکشور، «نادر سقاء» گفت: بیش از 5 میلیارد ریال کمک نقدی و غیر نقدی از طریق مساجد و به همت فعالان کانون‌ها مساجد به سیل‌زدگان کشور جمع‌آوری و ارسال شد.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری استان اردبیل تصریح کرد: فعالان کانون‌های مساجد استان با مشارکت پایگاه‌های بسیج، هیئت امنا و خیرین محلات در دو ماه اخیر با فعالیت در امر خیرخواهانه با جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی تلاش کردند تا زمینه کمک به هموطنان از طریق مساجد مهیا شود.

 

این مقام مسئول ادامه داد: کانون فرهنگی هنری شهدای‌کرگان پیشتاز در این کمک‌رسانی بوده و مبلغ یک میلیارد ریال را به صورت نقدی و کمک‌های غیرنقدی را به مناطق سیل‌زده کشور ارسال کرده است.

 

سقاء اظهارداشت: اختصاص بخشی از حقوق کارکنان ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان به مناطق سیل‌زده نیز از دیگر حرکت‌های انسان‌دوستانه برای کمک به هموطنان بود.

 

وی با اشاره به اینکه از لحظه وقوع سیل در کشور از طریق پیامک و فضای مجازی اطلاع‌رسانی‌های لازم انجام شد و خواستار کمک خیرخواهانه به مناطق سیل‌زده بودیم، تاکیدکرد: کمک های غیرنقدی جمع آوری شده در مساجد نیز به نهادهای کمیته امداد امام خمینی (ره) و جمعیت هلال احمر استان تحویل داده شده است.

 

مدیر ستاد هماهنگی‌کانون های فرهنگی هنری اردبیل بیان‌کرد: مساجد پایگاه همت همگانی برای کمکهای خیرخواهانه است و فعالان کانونهای مساجد نیز در این طرح مشارکت فعالی داشتند.

 

 

پایان پیام/م

 

روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۴۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500