• اخبار

رویکرد مردمی کانون‌های مساجد به برنامه‌های دهه کرامت رونق داده است

رویکرد مردمی کانون‌های مساجد به برنامه‌های دهه کرامت رونق داده است
برازش با اشاره به افزایش کمی و کیفی برنامه‌های دهه کرامت در سال‌های اخیر، گفت: یکی از نهادهای مهم در این باره کانون‌های فرهنگی هنری مساجد هستند که بستر مردمی شدن جشن‌های دهه کرامت را فراهمی ‌می‌کنند.

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانو‌‌ن‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، «محمودرضا برازش» با بیان اینکه برای ما توفیق و افتخاری است که میزبان امام رضا(علیه‌السلام) هستیم، اظهار کرد: همه مردم ایران ارادت ویژه ای به اهل بیت و به ویژه به امام رضا(علیه‌السلام) به واسطه وجود مرقدشان در ایران دارند و به طرق مختلف این ارادت را نشان می دهند که حضور سالیانه ۲۰ تا ۳۰ میلیون زائر در حرم آن حضرت از مصادیق آن است.

 

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا (علیه‌السلام) افزود: یکی از راه‌های عرض ارادت به حضرت علی بن موسی الرضا(علیه‌السلام) برگزاری برنامه‌های در شأن در طول سال به ویژه در ایام ولادت آن حضرت است که دهه کرامت از مصادیق آن است.

 

برازش تصریح کرد: برنامه‌های دهه کرامت هر سال از نظر کمی و کیفی گسترش پیدا می‌کند و یکی از مراکز موثر در این زمینه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد است.

 

وی اضافه کرد: سایر مراکز مانند اصناف و بخش های آموزشی و حتی سازمان های نظامی و مردمی در کشور نیز نقش مهمی در برگزاری مردمی برنامه های دهه کرامت دارند.

 

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی‌ فرهنگی هنری امام رضا(علیه‌السلام) خاطرنشان کرد: دستگاه های مختلفی عضو شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت هستند و این شورا سعی کرده نمایندگانی از اقشار مختلف مردم در آن عضو باشند.

 

وی خاطرنشان کرد: بخشی از دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت تولید محتوا و برخی نیز مانند اعتاب مقدسه بستر اجرای طرح ها و برنامه ها را فراهم می‌کنند و بعضی نیز مانند اصناف و کانون‌های فرهنگی هنری مساجد باید از محتوا و اقلام تولید شده و بستر فراهم برای اشاعه فرهنگ اسلامی استفاده کنند.

 

 

 پایان پیام/م

 

روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۲۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500