• اخبار

ثبت نام دوره های«تئاتر بچه های مسجد» در زنجان

ثبت نام دوره های«تئاتر بچه های مسجد» در زنجان
ثبت‌نام دوره‌های آموزشی «تئاتر بچه‌های مسجد» با هدف ترویج هنر دینی و شناسایی استعدادهای فرهنگی و هنری جوانان و نوجوانان، در زنجان آغاز شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانو‌‌ن‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، حوزه هنری استان زنجان با همکاری ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد این استان اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی همراه با تولید و اجرای نمایش ویژه برادران نموده است.

 

در راستای ترویج هنر دینی، شناسایی استعدادها و افزایش توانمندی‌های فرهنگی و هنری جوانان و نوجوانان و آموزش افراد توسط اساتید این عرصه، حوزه هنری استان زنجان با همکاری ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان زنجان اقدام به برگزاری دوره های آموزشی«تئاتر بچه‌های مسجد» نموده است.

 

کارگاه آموزشی گروه‌های تئاتر «بچه‌های مسجد» شامل دوره‌های نمایشنامه‌نویسی، کارگردانی و بازیگری در مقطع سنی 10 تا 30 سال (نوجوان و جوان) برگزار می‌گردد.

 

این دوره‌های آموزشی برای اعضای کانون‌های مساجد شهر زنجان به صورت رایگان می‌باشد.

 

علاقمندان تا پایان ماه مبارک رمضان سال جاری فرصت دارند، برای ثبت نام به ستاد کانون‌های مساجد استان و کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان زنجان مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی های لازم با شماره تلفن 33534592 تماس بگیرند.

  

 


پایان پیام/م

روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500