• اخبار

اهتمام هیئت اندیشه ورز ستاد بزرگداشت دهه کرامت در بکارگیری همه ظرفیت ها

اهتمام هیئت اندیشه ورز ستاد بزرگداشت دهه کرامت در بکارگیری همه ظرفیت ها
حجت الاسلام ارزانی گفت: هیأت اندیشه ‌ورز ستاد بزرگداشت دهه کرامت امسال با قدرت بیشتر و با بهره‌گیری از همه ظرفیتهای موجود در حوزه و دانشگاه، رو به جلو حرکت می‌کند.

 

به گزارش ستاد خبری دهه کرامت، حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب رضا ارزانی صبح امروز دوشنبه (۲۰خردادماه) در دیدار با اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور که در دفتر آیت الله علم‌الهدی (نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی) برگزار شد، ضمن تشکر از اعضای برگزار کننده نشست و ارائه برخی از برنامه‌های ستاد هماهنگی دهه کرامت اظهار داشت: برنامه‌های دهه کرامت از دو ماه گذشته بسته شده است و از همه دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط به ویژه اعتاب مقدس مرتبط به جهت ورود جدی در برنامه‌های امسال تشکر می کنم.

وی ادامه داد: هیأت اندیشه ‌ورز امسال با قدرت بیشتر و با بهره‌گیری از ظرفیت دانش و تجربه ی اساتید حوزه و دانشگاه فعالیت خود را آغاز و رو به جلو حرکت می‌کند.

ارزانی تصریح کرد : شعار امسال دهه کرامت “خدمت کریمانه، مهربانی به رسم اهل بیت (ع)” است و برای تمام روزهای دهه کرامت از ابتدا تا انتها نامگذاری صورت گرفته و تکالیف و برنامه دستگاه‌ها کاملا مشخص شده است.

 

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور یادآور شد: هماهنگی‌های لازم با تمام دستگاه‌ها صورت گرفته تا از این طریق بتوانیم هم در داخل و هم در خارج از کشور برنامه‌هایی با محوریت این دهه و فرهنگ‌سازی درباره اهل‌بیت(علیهم السلام) داشته باشیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین ارزانی تاکید کرد: فعالیت برای دهه کرامت در حقیقت فعالیت برای بزرگوارانی است که ترویج سیره و روش آن‌ها موجب سعادت و تعالی مردم جامعه می‌شود به همین علت خدمت در شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت توفیق و سعادتی بزرگ است.

 

وی خاطرنشان کرد: ۶ کارگروه مختلف با عناوین جشن‌ها و تشکل‌های مردمی، فضای مجازی، محتوایی، اطلاع‌رسانی، دانشگاهیان و هنری در شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت فعالیت خود ر می‌کنند تا بتوانند فعالیت‌های مرتبط با دهه کرامت را به شیوه مطلوب اجرایی کنند.

 

 

پایان پیام/م


روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۸:۲۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500