• اخبار

نقطه قوت فعالیت‌های دهه کرامت مردمی بودن آن است

نقطه قوت فعالیت‌های دهه کرامت مردمی بودن آن است
مروارید با بیان اینکه تلاش شده در این دوره نقاط ضعف جشن‌های دهه کرامت برطرف شود، گفت: نقطه قوت فعالیت های دهه کرامت مردمی بودن آن است

 

به گزارش ستاد خبری دهه کرامت، جعفر مروارید امروز دوشنبه (۲۰خردادماه) در دیدار با اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور، با بیان اینکه ستاد بزرگداشت دهه کرامت استان به ریاست استاندار و با ۳۴ دستگاه اجرایی در دهه کرامت برنامه‌های متنوعی را با رویکرد مردمی برگزار می‌کند، اظهار داشت: برای برگزاری هرچه بهتر دهه کرامت شورای راهبردی، شورای هماهنگی و برنامه‌ریزی به ریاست استاندار تشکیل شده است.

وی ادامه داد: کمیته‌های تبلیغات، بانوان، نظارت، خدمات شهری، فرهنگی و هنری، امور شهرستان‌ها و کمیته رسانه قبل از شروع فعالیت‌‍های دهه کرامت برنامه‌هایی را با رویکرد معرفتی اجرا می‌کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی تاکید کرد: علاوه بر شورای دهه کرامت استان، شورای دهه کرامت کشوری هم این دهه را برگزار می کند به همین منظور در شهرستانهای استان کمیته‌های ویژه ای تشکیل شده و همگام با کشور برنامه‌ها را پیش می‌برند.

مروارید یادآور شد: شعار امسال «خدمت کریمانه، مهربانی به رسم اهل بیت(ع)» است که برگرفته از زیارت جامعه کبیره می‌باشد.

وی افزود: یکی از نقاط قوت این دهه مردمی بودن فعالیت‌های آن است، البته در این میان ضعف‌هایی هم در طی سال‌های گذشته وجود داشته که سعی شده این نقاط ضعف برطرف شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در پایان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: امسال با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب برنامه‌هایی مخصوص جوانان و با هدف رونق و همبستگی ملی در فضای دهه کرامت برگزار می‌شود تا معارف رضوی چراغ راهی برای حضور جوانان براساس مرجعیت علمی اهل بیت(ع) باشد.

 

پایان پیام/م

روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۸:۴۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500