• اخبار

«خدمت کریمانه، مهربانی به رسم اهل بیت (ع)»؛ شعار دهه کرامت

«خدمت کریمانه، مهربانی به رسم اهل بیت (ع)»؛ شعار دهه کرامت
رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: هیأت اندیشه‌ورز امسال با قدرت بیشتری با بهره‌گیری از ظرفیت دانش و تجربه، اساتید دانشگاه و حوزه فعالیت خود را آغاز و رو به جلو حرکت می‌کند.

 

 

به‌گزارش‌ روابط عمومی ستاد هماهنگی‌کانو‌‌ن‌های فرهنگی هنری مساجد کشور به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین «حبیب‌رضا ارزانی» در دیدار با اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور که در دفتر آیت الله علم‌الهدی - نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی - برگزار شد، با تقدیر و تشکر از اعضای برگزارکننده این ستاد و با ارائه برنامه‌های ستاد هماهنگی دهه کرامت اظهار کرد: برنامه‌های دهه کرامت از دو ماه گذشته بسته شده است و از همه دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط به ویژه اعتاب مقدس مرتبط تقدیر می‌کنیم که در برنامه‌های دهه کرامت ورودی جدی داشته‌اند.

 

وی ادامه داد: هیأت اندیشه‌ورز امسال با قدرت بیشتری با بهره‌گیری از ظرفیت دانش و تجربه، اساتید دانشگاه و حوزه فعالیت خود را آغاز و رو به جلو حرکت می‌کند. شعار امسال «خدمت کریمانه، مهربانی به رسم اهل بیت (ع)» است و برای تمام روزهای دهه کرامت از ابتدا تا انتها نام‌گذاری صورت گرفته و تکالیف و برنامه دستگاه‌ها کاملاً مشخص شده است.

 

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور یادآور شد: هماهنگی‌های لازم با تمام دستگاه‌ها صورت گرفته تا از این طریق بتوانیم در داخل و خارج و چهار شهر برنامه‌هایی با محوریت این دهه و فرهنگ‌سازی اهل‌بیت (ع) داشته باشیم.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین ارزانی تاکید کرد: فعالیت برای دهه کرامت در حقیقت فعالیت برای بزرگوارانی است که ترویج سیره و روش آن‌ها موجب سعادت و تعالی مردم جامعه می‌شود به همین علت خدمت در شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت توفیق و سعادتی بزرگ است.

 

وی در پایان گفت: شش کارگروه مختلف با عناوین جشن‌ها و تشکل‌های مردمی، فضای مجازی، محتوایی، اطلاع‌رسانی، دانشگاهیان و هنری در شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت فعالیت خود را دنبال می‌کنند تا بتوانند فعالیت‌های مرتبط با دهه کرامت را به شیوه مطلوب اجرایی کنند.

 

 

پایان پیام/م

روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500