• اخبار

طرح غنی سازی اوقات فراغت نیازمند پشتیبانی است

طرح غنی سازی اوقات فراغت نیازمند پشتیبانی است
سقاء گفت: طرح غنی‌سازی اوقات فراغت یک حرکت فرهنگی بزرگ برای نوجوانان و جوانان است که نیازمند هماهنگی و پشیبانی بوده و سایر دستگاه‌های اجرایی نیز باید در این زمینه دخیل شوند.

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی‌کانو‌‌ن‌های فرهنگی هنری مساجدکشور، «نادر سقاء» در جلسه شورای هماهنگی کانون های مساجد شهرستان گرمی با حضور امام جمعه و مسئولان این شهرستان گفت: مسجد بهترین ظرفیت برای اجرای طرح غنی‌سازی اوقات فراغت را دارد و با اجرای چنین برنامه‌های نوجوانان و جوانان با کارکردهای مسجد نیز آشنا می شوند.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل، تصریح کرد: تعداد 222 مسجد در شهرستان گرمی وجود دارد که از این تعداد 55 کانون در این مساجد این شهرستان فعال هستند و طبق برنامه ششم توسعه بایستی در 50 درصد مساجد کانون نیز تاسیس شود.

 

این مقام مسئول، ادامه داد: از زمان ثبت الکترونیکی کانون‌های در سامانه بچه‌های مساجد این کانون‌های به سه رده فعال، نیمه فعال و ضعیف رده‌بندی شده‌اند تا حمایت‌های مالی و پشتیبانی پیش‌بینی بر اساس این رده بندی‌ها صورت گیرد.

 

سقاء، افزود: طرح غنی‌سازی اوقات فراغت یک حرکت فرهنگی بزرگ برای نوجوانان و جوانان است که نیازمند هماهنگی و پشیبانی است و سایر دستگاه‌های اجرایی نیز باید در این زمینه دخیل شوند.

 

وی خاطرنشان کرد: کانون‌های مساجد سال گذشته نیز رتبه نخست در فعالیت‌های غنی‌سازی اوقات فراغت را در بین سایر دستگاه‌های اجرایی استان کسب کرد و این افتخار بزرگی برای فعالان مسجدی استان است.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان، یادآور شد: حمایت از کلاس های آموزشی برپا شده در مساجد و تخصیص اعتبار در شهرستان‌ها می‌تواند به پویایی مساجد و کانون‌ها کمک کند و این مهمترین اولویت حمایتی از کانون‌ها است.

 

 

پایان پیام/

        

روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۱۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500