• اخبار

کم‌کاری‌ها را با الگوی «خدمت کریمانه اهل بیت» جبران کنیم

کم‌کاری‌ها را با الگوی «خدمت کریمانه اهل بیت» جبران کنیم
مردم حق دارند به مسئولین خود این انتقاد را داشته باشند که در بخش اجرایی تلاش لازم وجود ندارد. امیدواریم با اقدامات نهادهای انقلابی کم‌کاری‌ها جبران و افق روشنی پیش‌روی زندگی مردم قرار بگیرد.

 

 

به گزارش ستاد خبری دهه کرامت، جواد کریمی قدوسی نماینده مجلس شورای اسلامی باتوجه به آغاز جشن‌های دهه کرامت و شعار امسال این دهه با عنوان «خدمت کریمانه به رسم اهل‌بیت» و امکان ترویج آن در بین مسئولین گفت: آنچه که در ذهن مردم در مورد کم‌کاری برخی از مسئولین وجود دارد نکته درستی است زیرا مردم اساسا در میدان‌های مهم سیاسی حضور پیدا می‌کنند تا دولت‌ها و مجالس تشکیل شود تا براساس آن قانون شکل بگیرد، قانون هم در برگیرنده تمام ضرورت‌های زندگی مردم است.

 

وی ادامه داد: در این شرایط موضوع معیشت، تنظیم بازار و مبارزه با تورم و ایجاد اشتغال جزء اختیاراتی است که دولت کاملا امکانات لازم برای تحقق آن را دارد، پس مردم حق دارند به مسئولین خود این انتقاد را داشته باشند که در بخش اجرایی تلاش لازم وجود ندارد.

 

این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس یادآور شد: البته تلاش‌هایی هم از سوی مسئولین صورت می‌گیرد اما نیازمند تلاش بیشتر هستیم، ارزش پول ملی امروز کاهش پیدا کرده و همین موضوع روی معیشت مردم تاثیر گذاشته و قدرت خرید را هم کاهش داده است، این در حالی است که تحریم و موضوعات دیگر بروی این امر تاثیرگذار نبوده است.

 

کریمی قدوسی تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب در این خصوص بارها به دولت‌های مختلف تذکر دادند و اگر دولت‌ها به سخنان ایشان گوش فرا می‌دادند این اتفاقات امروز رخ نمی‌داد.

 

این عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس با ابراز امیدواری از تلاش‌ گروه‌های انقلابی خاطرنشان کرد: از این به بعد با اقداماتی که نهادهای انقلابی انجام می‌دهند تلاش می‌شود که کم‌کاری‌ها جبران شود و افق روشنی پیش‌روی زندگی مردم قرار بگیرد.

 

وی در مورد پیروی از الگوها و آموزه‌های اهل‌بیت(علیهم السلام) برای تحقق شعار سال «رونق تولید ملی» افزود: استفاده از الگوی کار برجسته‌ای در این زمینه ندیده‌ام زیرا از سیره اهل‌بیت در این راستا به خوبی استفاده نشده و می‌توان گفت تعصب و غیرت دینی در این زمینه کم بوده است.

 

این نماینده مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: در همین شرایط برخی معتقدند غربی‌ها باید به اقتصاد ما ورود پیدا کنند تا ما موفق بشویم در حالی که این تفکر غلط است، خوشبختانه بخش‌های مردمی و انقلابی در تلاش هستند تا با توجه به سیره اهل‌بیت(ع) در بخش رونق تولید ملی گام‌های موثری بردارند.

 

 

پایان پیام/

 

روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۴:۵۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500