• اخبار

قرآن و عترت بشریت را به سوی سعادت دنیا و آخرت سوق می دهد

قرآن و عترت بشریت را به سوی سعادت دنیا و آخرت سوق می دهد
رییس ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور با بیان اینکه قرآن و عترت را باید در جامعه مبنای فعالیت خود قرار دهیم، گفت: از طریق قرآن و عترت است که به سعادت دنیا و آخرت می رسیم.

 

 

به‌گزارش‌روابط‌ عمومی‌ ستاد هماهنگی‌کانون‌های ‌فرهنگی ‌هنری مساجد کشور به نقل از مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین «حبیب‌رضا ارزانی» در همایش بزرگ قرآن و عترت استان کردستان، اظهار داشت: خداوند کتاب قرآن را برای انسان فرستاده است و عترت را در کنار آن قرار داده تا مکمل هم شوند و این بهترین راه برای هدایت انسان است.

 

دبیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور ادامه داد: انسان امروز در یک سردرگمی قرار دارد زیرا جایگاه خدا به عنوان محور از یاد رفته است در حالی که جنبه های جمال و جلال خدا در انسان تجلی پیدا کرده و انسان باید در مدار عبودیت قرار گیرد تا از سردرگمی خارج شود.

 

حجت‌الاسلام ارزانی یادآور شد: قرآن بزرگترین محور اتحاد بین همه مسلمانان است و مرجع رفع اختلافات فرقه‌ای و گروهی بوده و اوصاف بسیاری از خود قرآن در این کتاب آسمانی آمده و به عظمت آن اشاره شده و انسان اگر به آنان عمل کند به استوارترین راه‌ها هدایت می شود.

 

وی با بیان اینکه خوشبختانه به برکت جمهوری اسلامی مسئله حفظ قرآن و قرائت آن به خوبی در کشور رواج یافته است، بیان‌کرد: رابطه سازگارانه ای بین قرآن و علم وجود دارد و هدایت مردم به سوی خدا هدف اصلی قرآن است.

 

پایان پیام/ 

روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۶:۱۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500