اخبار

گزارشی از اجرای طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» در سطح کانون‎های فرهنگی هنر‎ی مساجد گیلان

گزارشی از اجرای طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» در سطح کانون‎های فرهنگی هنر‎ی مساجد گیلان
طرح ملی سه شنبه های تکریم در سطح کانون‎های مساجد استان گیلان به منظور احیای کار کرد فرهنگی اجتماعی مسجد در محلات و تکریم خانواده معظم شهدا، ایثارگران، فعالان فرهنگی ، نوجوانان و جوانان ممتاز برگزار شد.
به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما)، طرح ملی سه شنبه های تکریم در سطح کانون‎های فرهگی هنری مساجد گیلان به منظور تکریم خانواده معظم شهدا، ایثارگران، فعالان فرهنگی ، نوجوانان و جوانان ممتاز و......اجرائی شد، گفتنی است؛ کانون‎های فرهنگی هنری استان گیلان در مهر ماه با اجرای طرح ملی «سه شنبه‌های تکریم» برگ دیگری بر کارنامه عملکرد خود افزودند. در ادامه با برخی از این اقدامات آشنا می شوید:
 
 
 
کانون شهید محمد هدایتی شهرستان رشت، همانند کانون های فرهنگی هنری مساجد دیگراستان گیلان برگ زرینی در اجرای طرح ملی سه شنبه های تکریم، در گزارش عملکرد خود دارد
 
 
 
اجرای طرح سه شنبه های تکریم به همت کانون شهید محمد هدایتی با برنامه های متنوعی از جمله دیدار با خانواده شهید محمد هدایتی یوسف عموزاده شهید مدافع حرم حامد کوچک زاده و تقدیر از علی میررجبی یکی ازجانبازان وخیرین مسجد و تجلیل ازرسول عبدالله پور فعال فرهنگی کانون توسط امام جماعت مسجدامام حسن مجتبی(ع) اجرا شد.
 
 
 
 کانون قائم آل محمد(عج) بخش اسالم تالش، با حضور در منزل شهید داداشی نژاد از خانواده شهید دلجوئی کرد
 
 
 
اعضای کانون قائم آل محمد(عج)، هیات امنای مسجد و چندتن از مسئولین بخش اسالم، با رعایت شیوه نامه های بهداشتی از خانواده شهید داداشی نژاد دیدار کردند.
 
 
 
کانون شهدای موبندان شهرستان لنگرود با خانواده معظم شهیدان  اسکندرخشکدامن و زائر رضائی دیدار کرد
 
اعضاء کانون شهدای موبندان شهرستان لنگرود، در منزل اسکندر خشکدامن و شهید زائر رضائی حضور یافته و با باز خوانی زندگی نامه و وصیت نامه شهدا،  یاد وخاطره آنان را گرامی داشته  و از خانواده های معظم این دو شهید والا مقام تجلیل کردند.
 
 
 
کانون حامیان ولایت شهرستان رشت در گلزار شهدا حضور یافته  و با آرمان های شهدا میثاق بستند
 
نوجوانان و جوانان کانون حامیان ولایت دارسازی شهرستان رشت  به جهت تکریم شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت والگوسازی برای نسل جوان و نوجوان، در گلزار شهدای رشت،حضور یافته و ضمن قرائت فاتحه با شهدا میثاق بستند.
 
 
 
کانون سیدالشهداء(ع) لیفشاگرد در منزل شهید کلانتری و نیز مزار شهدای لیفشاگرد صومعه سرا حضور یافته و با آرمان های شهدا  تجدید پیمان کرد
 
اعضاء کانون سیدالشهداء لیفشاگرد، در منزل شهید کلانتری حضور یافته و خانواده شهید را مورد تجلیل قرار دادند و نیز با حضور در گلزار شهدا و قرائت فاتحه ای، قبور مطهر شهدای لیفشاگرد را گلباران کردند.
 
 
 
کانون پنج تن آل عبا شهرستان بندر انزلی، در قالب طرح ملی سه شنبه های تکریم، با حضور درخانه شهیدان تمجیدی و قاسمی زاده و ، با آرمان‌های شهدا، تجدید بیعت کردند
 
اعضاء کانون پنج تن آل عبا در قالب طرح ملی سه شنبه های تکریم و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی درفضای باز منزل شهیدان تمجیدی و قاسمی زاده حضور یافته و از خانواده معظم این دوشهید دلجوئی کرده و با  قرائت فاتحه‌ای، با آرمان‌های شهدا، تجدید بیعت میثاق کردند.
 
 
 
کانون شهید طالب روحی روستای لیلاکوه شهرستان لنگرود از پیرغلامان وخادمان مسجد امام حسن مجتبی(ع) تقدیر و نیز باحضور در منزل جانبازان و ایثارگران محل از آن ها تجلیل کردند.

 

 
کانون شهید طالب روحی روستای لیلاکوه شهرستان لنگرود، به منظور احیاء کار کرد فرهنگی اجتماعی مسجد در محله،  از پیرغلامان وخادمان مسجد امام حسن مجتبی(ع) تقدیر و همچنین در منزل ابوالقاسم گنجی و حسن علیمحدی، از جانبازان و فعالان اجتماعی، حضور یافتند و به خاطرات آن ها از سال های حضور در جبهه های حق علیه باطل گوش فرا دادند.
 
 
 
کانون زینبیه(س) خشکرودبار صومعه سرا، طبق روال ماه های گذشته در مزار شهدا جضور یافته و با خانواده شهید ناز علی وحدانی دیدار کردند.

 

 
کانون زینبیه(س) خشکرودبار صومعه سرا، به منظور ترویج فرهنگ ایثارو شهادت و تکریم خانواده شهدا و پاسداشت مقام شهید، با حضور در گلزار شهدا و غبار روبی مزار شهدا و قرائت زیارت عاشورا باشهیدان، تجدید پیمان کردند و همچنین با هدف الگوسازی برای نسل جوان و نوجوان،  وصیت نامه شهدا را باز خوانی کرده و دو کتاب بانام مدافعان حرم  و دفاع مقدس رخداد عظیم،را به اعضاء کانون معرفی کردند.
۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۳:۳۶
روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید