اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان خبر داد:

آغاز ثبت‌نام طرح تحکیم و تعالی خانواده در 40 کانون تخصصی بندر امام خمینی(ره) و ماهشهر

آغاز ثبت‌نام طرح تحکیم و تعالی خانواده در 40 کانون تخصصی بندر امام خمینی(ره) و ماهشهر
جوروند از آغاز ثبت‌نام در طرح بزرگ تحکیم و تعالی خانواده از امروز شنبه اول آذر، در 40 کانون تخصصی بندر امام خمینی (ره) و ماهشهر خبر داد.
به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما)، «محمد جوروند» با اشاره به جزییا طرح مشارکتی تحکیم و تعالی خانواده در شهرستان های بندر امام خمینی و ماهشهر گفت: ثبت‌نام این طرح آموزشی که در راستای تحقق خانواده متعالی، بالنده و مهدوی برگزار می‌شود، از امروز (شنبه 1 آذر) آغاز شد.
 
 
 
دبیر شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خوزستان با بیان اینکه این طرح در شهرستان‌های بندرماهشهر و بندرامام (ره) برگزار می‌شود افزود: ثبت‌نام در این طرح که دی ماه سال جاری برگزار می‌شود، برای عموم آزاد است.
 
 
 
وی تصریح کرد: این طرح با حمایت شرکت‌های تابعه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس و با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های بندرماهشهر و بندرامام (ره)، توسط کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان و با محوریت 40 کانون تخصصی تحکیم و تعالی خانواده برگزار می‌شود.
 
 
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اشاره به اینکه مخاطبان این طرح جوانان مجرد به تفکیک دختر و پسر، زوج‌های جوان و والدین کودکان و نوجوانان هستند عنوان کرد: در پایان طرح پس از دریافت خدمات آموزشی، فرهنگی و مشاوره‌ای گواهینامه پایان دوره اعطا می‌شود.
 
 
 
وی با بیان اینکه متقاضیان شرکت در طرح کانون‌های تخصصی تحکیم و تعالی خانواده می‌توانند با ارسال عدد 1 را به سامانه پیام کوتاه 5000212201647 یا تماس با شماره 09168141135 و یا ارسال ایمیل به آدرس www.khanevadeh.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
 
 
 
جوروند با اشاره به اینکه مهلت ثبت‌نام در این طرح آموزشی فرهنگی که به صورت رایگان برگزار می‌شود تا (سه‌شنبه 25 آذر) است یاد آور شد: طرح تحکیم و تعالی خانواده در آینده با حمایت صنایع پتروشیمی می‌تواند در سطح استان خوزستان اجرا شود.
۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۶
روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید