اخبار

بازدید سرزده مدیر کل ارشاد خراسان شمالی از کتابخانه شهید محمدی بجنورد

بازدید سرزده مدیر کل ارشاد خراسان شمالی از کتابخانه شهید محمدی بجنورد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی پیش از ظهر امروز با حضور در محل کتابخانه و خانه مطالعاتی شهید «سید مرتضی محمدی» از فعالیت های این کتابخانه بازدید کرد.
به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما)، حسین فرخنده، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی پیش از ظهر امروز دوشنبه 15 دی ماه جاری به طور سر زده با حضور در محل کتابخانه و خانه مطالعاتی شهید «سید مرتضی محمدی» بجنورد از فعالیت های این کتابخانه، نحوه فعالیت سالن مطالعه و منابع کتابخانه ای آن بازدید کرد.
 
 
 
وی بخش های مخزن کتابخانه و نیز خانه مطالعاتی این کتابخانه  را مورد بازدید قرار داد  و در جریان فعالیت های این کتابخانه  بخصوص در شرایط محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا  و رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور محدود افراد و مراجعین قرار گرفت.
 
 
 
«هاشم شیرازیان»، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد  خراسان شمالی نیزضمن گزارشی از ثبت بیش از 2 هزار عنوان کتاب در این کتابخانه خبر داد و گفت: این کتابخانه  با همکاری کانون مرصاد مسجد حاج صفایی  بجنورد با هدف  ساماندهی کتابخانه های کانون های مساجد استان در محل ستاد فهمای استان راه اندازی شد.
 
 
 
وی اضافه کرد: ثبت فعالیت های کتابخانه ای و طراحی اپلیکیشن بوستان کتاب که مرحله اول آن رونمایی شد و نیز توزیع کتاب بین کتابخانههای کانون های مساجد استان از جمله اقداماتی است که تا کنون  توسط فعالان این کتابخانه برای ساماندهی فعالیت های کتابخانه ای مساجد استان، برنامه ریزی و انجام شده است.
 
 
 
شیرازیان همچنین راه اندازی خانه مطالعاتی  و حضور داوطلبان آزمون کنکور سراسری را نیز اعلام کردو افزود: در سال جاری از بین 8 مراجعی که به طور مستمر در این کتابخانه آماده آزمون کنکور سراسری می شدند شاهد پذیرفته شدن مراجعین کتابخانه در رشته پزشکی، دبیری و همینطور ارشد دانشگاه تهران بودیم.
 
۱۶ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۱۶
روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید